Juanas Palaciosas | Fotodiena nuotr.

Triuškinančią pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (2/0) krepšininkai.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 92:73 (26:11, 19:23, 24:17, 23:22) užtikrintai susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio“ (0/1) komanda.

Klaipėdiečiai nuo varžovų tolti jau pirmajame kėlinyje (10:4), o netrukus po Lauryno Beliausko dvitaškio komandas skyrė dviženklis skirtumas (20:9). Iki ketvirčio pabaigos aikštės šeimininkai dar labiau padidino atstumą – 26:11.

Antrajame kėlinyje dvitaškį smeigęs Juanas Palaciosas didino klaipėdiečių pranašumą iki dvigubo (36:18), oponentams duobę dar labiau gilino L.Beliauskas (40:21). Vis dėlto, 20 taškų ribos pasiekti nepavyko. „Nevėžis“ atsigriebė ir realizavęs sudėtingus metimus sugebėjo priartėti iki 11 taškų – 45:34.

Po didžiosios pertraukos „Neptūnas“ neketino juokauti ir greitai sudėjo taškus ant „i“.  Spurtas 10-2 padėjo susikrauti 19 taškų persvarą (59:40), kuri po Laimono Kisieliaus baudų metimo pasiekė ir 20 taškų ribą (63:43).

Likęs kėlinys tapo formalumu ir užtikrinta pergale džiaugėsi Klaipėdos krepšininkai – 92:73.

„Neptūnas“: Juanas Palaciosas 25 (9/14 dvit., 7/10 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 33 n. b.), Mindaugas Girdžiūnas 20 (6 rez. perd., 27 n. b.), Edgaras Želionis, Renaldas Seibutis ir Laimonas Kisielius po 9.

„Nevėžis“: Jamesas Woodardas 22 (4/6 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud., 24 n. b.), Malcolmas Grantas 9, Gintautas Matulis 8, Valerijus Likhodejus ir Mauro Veljačičius po 7.

arta
2017-09-24 20:20:49
likhodėjus, tikėjausi geriau iš šito čiuvo, vis tiek eurocupe lošė, EL komandoe, o grybas totalus
xas
2017-09-24 20:14:34
neptunui biski centru truksta, palaciosas ir zelionis abu PF, galdikas išvis statybininkas. nuo zalgirio prasileis per priekine linija baisiai
tadiz
2017-09-24 20:13:31
Siaip niekada nieko neturedavau pries komentatorius, net tada kai visi kiti ant kai kuriu is ju stume (pvz ant Rainio). Bet kaip siandien Ceponis nusisnekejo tai buvo sunku rungtynes ziuret. Su tais savo durnais juokeliais visai i pievas vaziuoja, dar per pirmus kelinius visai nieko, bet ketvirtame tai visai atsileido, kaip butu koki litra susivertes. Nieko nesakau pajuokaut galima ir idomiau nuo to ziuret buna, bet siandien buvo per daug...