„Celtic“ - PSG rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Vėlyvą antradienio vakarą startavo šio sezono Čempionų lygos kovos, o santykius aiškinosi net 16 komandų, kovojančių A, B, C ir D grupėse. Be centrinių turo rungtynių, kurios vyko Barselonoje, futbolo sirgalių dėmesys taip pat krypo į Glazgą, kur vietos „Celtic" pasitiko grėsmingus varžovus iš Prancūzijos - PSG komandą. Žvaigždžių perpildyta Paryžiaus ekipa vargo daug neturėjo ir įveikė Škotijos atstovus rezultatu 5 - 0.

Ambicijų neslepiantys prancūzai jau nuo pirmųjų minučių parodė, jog favoritų etiketė jiems lipdoma ne be reikalo. Jau 19-ą susitikimo minutę teritorinę persvarą pavyko paversti įvarčiu, o jo autorius - ne kas kitas, kaip brangiausias pasaulio žaidėjas Neymaras. Kontrataką puikiai įžaidę PSG futbolininkai atliko kelis perdavimus, Adrienas Rabiotas pasiuntė kamuolį tarp dviejų „Celtic" gynėjų, o ten prišokęs Neymaras liko vienas prieš vartininką ir realizavo šimtaprocentinę progą.

Ne už ilgo, jau 34-ą minutę pasižymėjo kitas PSG naujokas, Kylianas Mbappe. Jis po sumaišties baudos aikštelėje pirmas prišoko prie kamuolio ir padvigubino Prancūzijos atstovų persvarą. Rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė Neymaras.

Pirmą kėlinį sėkmingai užbaigė paskutinis PSG puolamojo trejeto narys - Edisonas Cavani. Jam teko garbė mušti 11 metrų baudinį ir puolėjo kojos nesudrebėjo. Į vieną pusę krito vartininkas, į kitą - kamuolys. Prieš pat pertrauka įgyta labai patraukli 3 įvarčių persvara, kuri dovanojo lengvą gyvenimą antrojoje susitikimo dalyje.

Antrajame kėlinyje svečiai apsukų nesumažino ir prie taip solidžios persvaros pridėjo dar du tikslius smūgius. Jų autoriai - Edisonas Cavani ir Mikaelis Lustigas, kuris įmušė įvartį į savus vartus.Triuškinama pergalė 5 - 0 ir puikus būdas pradėti sezoną Čempionų lygoje.

Kiti rezultatai:

„Benfica" 1 - 2 CSKA

50' [1 - 0] Haris Seferovič

63' [1 - 1] Vitinho

71' [1 - 2] Timur Zhamaletdinov

„Manchester United" 3 - 0 „Basel"

35' [1 - 0] Marouane Fellaini

53' [2 - 0] Romelu Lukaku

84' [3 - 0] Marcus Rashford

„Bayern" 3 - 0 „Anderlecht"

12' [1 - 0] Robert Lewandowski

65' [2 - 0] Thiago Alcantara

90' [3 - 0] Joshua Kimmich

11' iš aikštės išvarytas Svenas Kumsas („Anderlecht")

„Chelsea" 6 - 0 „Qarabag"

5' [1 - 0] Pedro Rodriguez

30' [2 - 0] Davide Zappacosta (rezultatyvų perdavimą atlikęs Thibaut Courtois tapo pirmu tai padariusiu vartininku Čempionų lygoje nuo 2012 m.)

55' [3 - 0] Cezar Azpilicueta

71' [4 - 0] Tiemoue Bakayoko

76' [5 - 0] Michy Batshuayi

82' [6 - 0] Michy Batsuayi

„Roma" 0 - 0 „Atletico"

„Olympiacos" 2 - 3 „Sporting"

2' [0 - 1] Seydou Doumbia

13' [0 - 2] Gelson Martins

43' [0 - 3] Bruno Fernandes

89' [1 - 3] Felipe Pardo

90' [2 - 3] Felipe Pardo

Tre 11-22 CSKA Moskva 19 : 00 Benfica
Tre 11-22 Qarabağ 19 : 00 Chelsea
Tre 11-22 Atlético Madrid 21 : 45 Roma
Tre 11-22 Juventus 21 : 45 Barcelona
Tre 11-22 Sporting CP 21 : 45 Olympiakos Piraeus
Tre 11-22 Anderlecht 21 : 45 Bayern München
Tre 11-22 PSG 21 : 45 Celtic
Tre 11-22 Basel 21 : 45 Manchester United