Floydas Mayweatheris ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Rugpjūčio 26-ą dieną Las Vegase (JAV) įvyko grandiozinė bokso dvikova tarp šio sporto legendos 40-mečio amerikiečio Floydo Mayweatherio ir 29-erių metų mišrių kovos menų (MMA) žvaigždės airio Conoro McGregoro.

Kovoje dėl WBC „pinigų“ diržo visų 12 raundų neprireikė. Dešimtajame raunde po F.Mayweatherio smūgių krušos C.McGregoras nebeturėjo jokių vilčių. Airis nebepajėgė gintis nuo amerikiečio atakų ir teisėjas netrukus sustabdė kovą. Pergalė F.Mayweatheriui įskaityta techniniu nokautu, nuo dešimtojo raundo pradžios praėjus 1 min. 5 sek.

C.McGregoro puolimo treneris Owenas Roddy atskleidė, kad viena iš pralaimėjimo priežasčių buvo tai, jog jie nebuvo pasiruošę agresyviam F.Mayweatheriui, kuris įprastai yra gynybinio stiliaus boksininkas.

F.Mayweatheris ramiai gynėsi kelis raundus, tačiau su kiekviena minute vis labiau ėjo į priekį ir puolė C.McGregorą stipriais smūgiais.

„Aš turėjau žinoti apie šį planą ir mes tam turėjome pasiruošti jau stovykloje. Labai sunku kažką pakeisti kovos eigoje, todėl esu nusivylęs savimi, kad nenuspėjau, jog F.Mayweatheris bus agresyvus puolime“, - sakė O.Roddy. „Aš nuoširdžiai galvojau, kad F.Mayweatheris atliks neskausmingus smūgius, atsitrauks, dirbs su pečiais ir kitaip ginsis. Jis tą žaidimą žaidė tik kelis pirmuosius raundus. Conoras sėkmingai vykdė mūsų planą, tačiau nebuvo pasiruošęs kitai strategijai, kai reikėdavo atsitraukti. Mes iš to pasimokėme“.

Treneris pasidžiaugė tik tuo, kad jų paruoštas planas veikė pirmuose raunduose.

„Pirmuose raunduose aš jaučiau mūsų paruoštą planą ir strategiją, nes tie raundai tikrai buvo geri. Conoras viską darė labai gerai“, - kalbėjo O.Roddy. „Mes nesiruošėme tam, kad F.Mayweatheris laikys rankas ir pečius taip aukštai ir eis į priekį bei leis Conorui smūgiuoti į rankas. Mes šeštame ar septintame raunde bandėme sakyti Conorui, kad jis smūgiuotų kelis kartus ir neatliktų daugiau kombinacijų, tiesiog pasmūgiavęs eitų į klinčą ir bandytų jį stumti atgal“.

„Kai viskas vyksta taip intensyviai, o tu esi nuolat spaudžiamas, nesvarbu, koks ištvermingas tu esi. Iš patirties žinau, kad kai kas nors jus spaudžia taip, kaip tai darė F.Mayweatheris ir tu neturi nei sekundės atsikvėpti, nuovargis ateina labai greitai“, - atskleidė O.Roddy.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų ledo ritulio čempionatas 2019

05-25 Rusija 16:15 Suomija
05-25 Kanada 20:15 Čekija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141