Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

 UFC žvaigždė airis Conoras McGregoras savo profesionalią boksininko karjerą pradėjo pralaimėjimu legendiniam boksininkui Floydui Mayweatheriui. Visgi C.McGregoras neturėjo kada liūdėti: jis pakankamai garbingai priešinosi vienam geriausių boksininkų istorijoje, uždirbo milijonus dolerių, o į spaudos konferenciją atėjo su buteliu viskio ir teigė, kad švęs bent savaitę.

C.McGregoras taip pat užsiminė, kad savo ateities dar nežino, tačiau nebūtų prieš dar kartą save išbandyti bokso ringe. „Boxingnewsonline“ atrinko keturis kandidatus, kurie galėtų tapti kitu C.McGregoro varžovu ringe.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Paulie Malignaggi (36-8, 7 nokautai)

Iš bokso pasitraukęs P.Malignaggi padėjo C.McGregorui ruoštis kovai su F.Mayweatheriu, tačiau po internete išplitusių nuotraukų, kuriose jis yra parverstas ant ringo grindų, paliko treniruočių stovyklą ir pradėjo įžeidinėti C.McGregorą. P.Malignaggi supyko, kad sirgaliai galėjo pagalvoti, jog C.McGregoras jį nokautavo, tačiau pasak buvusio boksininko, tai tebuvo pastūmimas.

Nors P.Malignaggi iš bokso pasitraukė tik šiais metais, tačiau yra minėjęs, kad galėtų su C.McGregoru susikauti kitų metų Švento Patriko dieną Niujorke.

Žinant, kokia nesantaika įsiplieskė tarp šių kovotojų ir tai, kad abu yra aštrialiežuviai, jie galėtų suorganizuoti kovą, kuri taip pat pritrauktų dideles sumas pinigų.

Amiras Khanas | Scanpix nuotr.

Amiras Khanas | Scanpix nuotr.

Amiras Khanas (31-4, 19 nokautų)

A.Khanas prieš C.McGregoro ir F.Mayweatherio dvikovą teigė, kad jeigu airis laimės, boksui bus galas. Jis taip pat yra sakęs, kad sutiktų vykti į Airiją ir susikauti su C.McGregoru.

Paskutinėje savo kovoje 2016 metų gegužės mėnesį jis pralaimėjo Canelo Alvarezui ir vis dar nežino savo būsimo varžovo.

Kellas Brookas | Scanpix nuotr.

Kellas Brookas | Scanpix nuotr.

Kellas Brookas (36-2, 25 nokautai)

Kaip ir A.Khanas, jis nori kautis su pusvidutinio svorio kategorijoje „didelius vardus“ turinčiais kovotojais, tačiau A.Khanas nėra susitikęs nei su F.Mayweatheriu, nei su Manny Pacquiao. Tiesa, A.Khanas yra kovojęs vidutinio svorio kategorijoje prieš Genadijų Golovkiną, tačiau jam pralaimėjo. Paskutinėje savo kovoje jis pusvidutinio svorio kategorijoje pralaimėjo ir Errolui Spence'ui ir dabar yra apsisprendimo kryžkelėje, todėl vienas iš variantų jam galėtų būti C.McGregoras.

Saulio „Canelo“ Alvarezo ir Liamo Smitho kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Saulio „Canelo“ Alvarezo ir Liamo Smitho kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Liamas Smithas (25-1-1, 14 nokautų)

L.Smithas tu dar tris profesionalias brolius boksininkus. Jis pats 2015 ir 2016 metais yra buvęs WBO pirmojo vidutinio svorio čempionu. Šių metų balandžio mėnesį jis įveikė akies traumą patyrusį Liamą Williamsą ir iškovojo laikinąjį WBO pirmojo vidutinio svorio kategorijos čempiono diržą, o jau spalio mėnesį su šiuo varžovu susitiks dar kartą.

Jeigu L.Smithas pralaimės L.Williamsui, galbūt galėtų pagalvoti ir apie kovą su C.McGregoru.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


kaka
2017-08-29 08:30:56
Conoras bokse yra paprasčiausias medkirtys... ir sutinku, kad jis galvojo, kad eina kautis į ringą, nes smegenų trūkumas akivaizdus. Iš tikro jis buvo jaukas spąstuose pinigams surinkti ir vaikščiojo jame tik todėl, kad Floydui reikėjo spėti visas reklamas ant kelnaičių parodyti.
Atsakyti
ggg
2017-08-28 19:14:36
jaigu bus geros bapkės ,tai tikrai gryš. bet abėjoju ar tokios sumą jam dar kas siūlys
Atsakyti
to jei
2017-08-28 18:41:29
Ka tu cia pliauski vejus
Atsakyti
Jei
2017-08-28 15:22:17
Mcgregor liktų bokse tai jau sekančioje kovoje būtų su neštuvais išneštas iš ringo, nepaisant to, kas bebūtų jo varžovas. Niekas su jo taip nežaistų kaip Mayweatheris, kuris puikiai suvokė kokie pinigai vaikšto šioje kovoje ir leido žiūrovams pasimėgauti jų lakstymų ringe dešimt raundų. Rimtas boksas šioje kovoje truko keliasdešimt sekundžių ir visi puikiai matėm, kad nuo invalidumo UFC žvaigždę išgelbėjo teisėjas
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-18 Stumbras 15 : 00 Žalgiris
Sek 08-18 Atlantas 17 : 00 Panevėžys
Sek 08-18 Sūduva 19 : 00 Palanga
Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141