Tony Parkeris ir Joffrey Lauvergne | Organizatorių nuotr.

Tony Parkeris ir Joffrey Lauvergne | Organizatorių nuotr.

Šią vasarą 25 metų 211 cm ūgio Joffrey Lauvergne paliko Čikagos „Bulls“ klubą ir kaip laisvasis agentas prisijungė prie San Antonijaus „Spurs“ komandos.

Aukštaūgis su Vakarų konferencijos finale žaidusia ekipa sudarė dvejų metų kontraktą. Puolėjas atskleidė, kad prie jo atvykimo į San Antonijų labai daug prisidėjo jo buvęs komandos draugas Prancūzijos rinktinėje Tony Parkeris, su kuriuo J.Lauvergne žais ir „Spurs“ gretose.

„Tony leido atostogas toje pačioje vietoje kaip ir aš. Vieną vakarą mes susitikome restorane. Kitą dieną jis paskambino ir pasakė: „vakar buvome kartu ir tu man net nepasakei, kad tavimi domisi „Spurs“ klubas.“ Aš jam atsakiau, kad nenorėjau kalbėti apie gandus. T.Parkeis perdavė „Spurs“ informaciją ir akivaizdu, kad Tony žodžiai įtikino klubą mane įsigyti.

San Antonijoje žaidžia daug užsieniečių ir Tony man padės grečiau įsilieti.Nepažįstu trenerio Greggo Popovichiaus asmeniškai, tačiau jis yra tinkamas žmogus. Pirmą kartą mano karjeroje po pasirašyto kontrakto treneris ėmė man ir paskambino. Tai jau yra labai svarbus veiksnys“, – mintis dėstė aukštaūgis.

Praėjusį sezoną Oklahomos „Thunder“ ir Čikagos „Bulls“ marškinėlius vilkėjęs prancūzas per vidutiniškai 14 minučių pasiekė 5,4 taško (48 proc. dvit., 34 proc. trit., 63 proc. baud.), 3,6 atkovoto kamuolio ir 1 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.


er
2017-08-01 07:11:22
prastūmė savą
Atsakyti

Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141