Simonas Bilis | Alfredo Pliadžio nuotr.

Simonas Bilis | Alfredo Pliadžio nuotr.

 Budapešte (Vengrija) tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas. Trečiadienio rytinėje sesijoje vietų pusfinalyje siekė du lietuviai – Simonas Bilis ir Andrius Šidlauskas.

Vyrų 100 m laisvuoju stiliumi atrankoje, kaip įprasta, susirinko ypač daug sportininkų, buvo surengta net dvylika atrankos plaukimų. S.Bilis pasirodė vienuoliktajame atrankos plaukime, kuriame finišavo per 49.83 sek. ir atplaukė paskutinis – dešimtas. Lietuvis šiemet net nebuvo užfiksavęs jokio rezultato ir į pasaulio čempionatą atvyko ne pačios geriausios formos. Galutinėje įskaitoje S.Bilis užėmė vos 43-ią vietą.

Atranką laimėjo australas Cameronas McEvoy'us (47.97). Antras buvo prancūzas Mehdy Metella (48.18), o trečias liko amerikietis Caelebas Dresselas (48.26).

S.Bilis pernai pribloškė Lietuvos sporto gerbėjus, kai 100 m laisvuoju stiliumi rungtyje tapo pasaulio čempionu. Tiesa, tas čempionatas vyko trumpajame (25 m ilgio) baseine, o olimpiniame (50 m ilgio) baseine tokių įspūdingų pasiekimų lietuvis neturi. Tiesa, S.Biliui priklauso šios rungties Lietuvos rekordas – 48.64 sek.

Ne pagrindinėje savo rungtyje dalyvavęs A.Šidlauskas 200 m kompleksiniu būdu antrajame atrankos plaukime įveikė per 2 min. 3.25 sek. ir 0.18 sek. pagerino asmeninį rekordą. Šiame plaukime lietuvis buvo penktas, o galutinėje įskaitoje užėmė 28-ą poziciją.

„Visas dėmesys čempionate buvo nukreiptas į plaukimo krūtine rungtį, todėl kompleksiniam plaukimui ruošiausi mažiau, bet vis tiek smagu, kad ir čia pavyko pagerinti asmeninį rezultatą“, – kalbėjo A.Šidlauskas.

Atranką laimėjo japonas Kosuke Hagino (1:56.46), aplenkęs amerikietį Chase'ą Kaliszą (1:56.48) ir britą Maxą Litchfieldą (1:56.64).

100 m plaukimo krūtine šeštą vietą šių metų pasaulio čempionate jau užėmęs A.Šidlauskas 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje ypatingų rezultatų nėra pasiekęs.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų