Kurtinaitis | Fotodiena nuotr.

Kurtinaitis | Fotodiena nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas per pirmas dvi dienas jau pardavė daugiau nei du tūkstančius abonementų ir pasipildė dviem puolėjais - amerikiečiu Travisu Petersonu bei devintąjį sezoną sostinėje žaisiančiu Mindaugu Lukauskiu.

Vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis džiaugėsi išreikštu aistruolių pasitikėjimu bei naujais žaidėjais, kurie atitinka visus jo reikalavimus.

„T.Petersoną stebiu jau kokius ketverius metus ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau jis papildė mano treniruojamos komandos gretas, - oficialiai klubo svetainei teigė R.Kurtinaitis. - Jo žaidimas atitinka reikalavimus, kuriuos aš keliu sunkiojo krašto puolėjo pozicijai.

Travisas yra aukštas, gali pataikyti iš toli, atkovoti kamuolius bei yra efektyvus greitame puolime. Galbūt jo praėjęs sezonas ir nebuvo labai vykęs, bet manau, kad jis tikrai neparodė viso savo potencialo. Tikiuosi, kad pas mus jis atsiskleis."

R.Kurtinaitis kalbėdamas apie savo naujoko rolę klube pabrėžė, kad starto penketo jis iš anksto neplanuoja, o rotacija visuomet priklauso nuo varžovų stipriųjų bei silpnųjų pusių.

„Mano rotacija gali keistis kiekvieną dieną. Viskas priklauso nuo varžovo, - pasakojo treneris. - Net jeigu du kartus iš eilės rungtyniaujame prieš tą pačią komandą, aš mėgstu atlikti keletą pakeitimų. Starto penketas yra nesvarbus. Viskas priklausys nuo to, kaip tą dieną konkrečiam krepšininkui klostosi žaidimas.

Su pačiu Travisu dar nekalbėjome, bet susirinkau apie jį labai daug informacijos. Jis yra profesionalus sportininkas, kuris gerai elgiasi aikštėje bei už jos ribų. Dirbdamas Rusijoje nuolat norėjau, kad jis papildytų mūsų ekipą, bet jis turėjo galiojančią sutartį, todėl jo prisivilioti taip ir nepavyko."

„Lietuvos ryto" klubas šią savaitę pasirašė sutartį ir su M.Lukauskiu, o jo papildymas taip pat labai patiko pagrindiniam sostinės ekipos strategui.

„Mindaugas yra visiškas profesionalas, todėl esame labai laimingi jo sugrįžimu, - teigė R.Kurtinaitis. - Jau esame dirbę kartu, o jis žino mane bei mano reikalavimus. Galvoju, kad puolėjas tikrai bus mūsų klubo siela. Juk tai jam Vilniuje bus jau devintasis sezonas. Jis puikiai dirba gynyboje bei supranta krepšinį. Labai svarbu, jog pergalė Mindaugui yra svarbiau nei minutės aikštėje ar taškai. Jis atitinka visus mano reikalavimus, kuriuos aš keliu profesionaliam žaidėjui. Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko su juo susitarti."

Ketvirtadienį spaudoje pasirodė pranešimai, jog „Lietuvos ryto" klubo gretas palieka Deividas Gailius, o sutartis jau beveik pasirašyta su Chrisu Krameriu. Tačiau pats treneris atskleidė, jog situacija kiek kitokia: „Visų pirma, tai D.Gailių mes tikrai norėtume matyti savo komandoje, tačiau nežinau, ar pasieksime susitarimą. Tuo tarpu keletas detalių su C.Krameriu dar yra nesuderintos, todėl skubotų išvadų daryti nereikėtų."

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-18 Stumbras 15 : 00 Žalgiris
Sek 08-18 Atlantas 17 : 00 Panevėžys
Sek 08-18 Sūduva 19 : 00 Palanga
Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141