„Pacers“
III kėlinys, 4 min.
60
:
54
Atsinaujins po sek
„Celtics“
Luciano Spalletti | Organizatorių nuotr.

Luciano Spalletti | Organizatorių nuotr.

Milano „Inter“ klubas šiandien oficialiai paskelbė, kad surado naują trenerį. Juo tapo buvęs „Roma“ ekipos strategas Luciano Spalletti, kuris su klubu sudarė dvejų metų sutartį. Oficialiai spaudai jis bus pristatytas kitą trečiadienį.

Buvęs saugas savo trenerio karjerą pradėjo dar 1995 metais. 58-erių metų italas jau yra treniravęs tokius klubus kaip „Empoli“, „Sampdoria“, „Venezia“, „Udinese“, „Ancona“, Sankt Peterburgo „Zenit“ ir žinoma „Roma“ klubą.

„Roma“ klubo vairą L.Spalletti perėmė 2016 metų sausio mėnesį ir su Italijos sostinės klubu demonstravo ne tik gražų žaidimą, bet pasiekė ir gerų rezultatų. Praėjusį sezoną jis su „Roma“ klubu finišavo antroje vietoje.

Visgi L.Spalletti nusprendė palikti „Roma“ ekipą ir iškart po to jis buvo pradėtas sieti su „Inter“ klubu. Pasirodo, kad šie gandai nebuvo iš piršto laužti ir šiandien „Inter“ patvirtino, kad L.Spalletti tapo jų naujuoju treneriu.

L.Spalletti „Inter“ klube pakeis laikinojo trenerio pareigas sezono pabaigoje ėjusį Stefano Vecchi, kuris į trenerio postą buvo paskirtas, kai iš vyriausiojo treneri pareigų buvo atleistas Stefano Pioli.

Praėjusiame sezone „Inter“ klubas užėmė vos 7 vietą „Serie A“ lygoje ir liko už Europos turnyrų ribų, todėl L.Spalletti pagrindinis tikslas bus sugrąžinti „Inter“ į Europos elitą ir Čempionų lygą.

L.Spalletti tam turi daug patirties. Jis yra vadovavęs jau 406 „Serie A“ lygos mačuose ir tai yra daugiau tarp bet kurių dabar „Serie A“ lygoje dirbančių treneriu.

Luciano Spalletti | Organizatorių nuotr.

Luciano Spalletti | Organizatorių nuotr.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141