Diana Balsytė ir Margarita Čiuplytė | Organizatorių nuotr.

Diana Balsytė ir Margarita Čiuplytė | Organizatorių nuotr.

 „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ klubo vykdomas projektas „Karate merginų vasara su FV“ įžengė į ketvirtąją savaitę. Šios savaitės treniruočių vaizdo klipe pasaulio kyokushin karate čempionės Margaritos Čiuplytės ir daugkartinės pasaulio čempionatų prizininkės Dianos Balsytės tinklinio treneris Vasilijus Burakinskis papasakojo, kokius pratimus reikia atlikti, norint sėkmingai suvaldyti varžovų paduotą kamuolį.

„Iki šiol merginos mokėsi susidraugauti su kamuoliu. Viską darydavome lėtai, su aukšta kamuolio trajektorija. Bet palaipsniui priartėjome prie šios savaitės pagrindinio darbo – padavimo priėmimo“, – pasakoja V. Burakinskis.

Pagrindinis merginų iššūkis – suvaldyti ir tiksliai nukreipti žema, nepatogia trajektorija bei greitai atskrendantį kamuolį.

„Kol kas tą padaryti labai sunku. Reikia galvoti, kokią poziciją aikštėje užsiimti, kaip prieiti prie kamuolio, nuleisti kūną, sudėti rankas ir sukontroliuoti pečius. Bent vieną momentą praleidi ir kamuolys lekia bet kur. Tiek man, tiek Dianai, trūksta to, kad visa ši judesių kombinacija pavyktų automatiškai, kad visada ją atliktume stabiliai. Tinklinyje svarbu galvoti apie smulkmenas, ypač priimant kamuolį, nes tai yra žaidimo pamatas“, – mintis dėstė M. Čiuplytė.

Video klipe taip pat pamatysite, kaip merginos pirmą kartą per visą treniruočių procesą žaidė 2 prieš 2 su jaunaisiais SM „Tauras“ auklėtiniais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva
Sek 09-01 Panevėžys 18 : 00 Stumbras

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141