„Liverpool“
Rungtynės prasidės 22:00
:
Atsinaujins po sek
„Real“
Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

  Po beveik dviejų metų pertraukos stipriausia pasaulyje mišrių kovos menų (MMA) organizacija UFC sugrįžo į Rio de Žaneirą (Brazilija). Šio miesto „Jeunesse“ arenoje įvyko „UFC 212“ turnyras, kurio pagrindinėje kovoje dėl UFC puslengvio svorio kategorijos titulo amerikietis Maxas Holloway techniniu nokautu trečiame raunde įveikė MMA legendą brazilą Jose Aldo ir užsijuosė čempiono diržą.

Po J.Aldo nepasisekusios kovos jo treneris Andre Pederneiras teigė, kad teisėjas padarė gerą darbą, jog sustabdė kovą trečiame raunde. A.Pederneiras sakė, kad pats J.Aldo nepanaudojo keleto dalykų, kuriuos jie ruošė prieš šią kovą ir pasvarstė, kas jo auklėtinio laukia ateityje.

Ankstyvas kovos sustabdymas

„J.Aldo mano, kad teisėjas per anksti sustabdė kovą, tačiau aš taip nemanau. Esu tikras, kad dar kartą peržiūrėjęs šią kovą jis pakeis nuomonę. Nemačiau galimybių J.Aldo atsistatyti ketvirtame raunde, kai jis sulaukė tiek daug smūgių į galvą. M.Holloway būtų be jokios abejonės jį nokautavęs“.

Apie kovą

„M.Holloway antrojo raundo pabaigoje pradėjo jaustis patogiau. Jis buvo pasitikintis savimi, tačiau J.Aldo buvo ramus. Aš jam pasakiau, kad pirmaujame 2-0 ir jam reikia kvėpuoti. Aš jį įspėjau, kad jo kairė ranka būna per žemai. J.Aldo nepanaudojo keleto dalykų, kuriuos mes ruošėmė. O kai tu nenaudoji visų savo ginklų, dalykai tampa komplikuoti. Daug žmonių klausė manęs, kur J.Aldo smūgiai kojomis, tačiau žiūrint į M.Holloway poziciją kovoje, buvo labai pavojinga juos atlikti“.

Kas toliau?

„Jis privalo padėti galvą ant pagalvės ir atsipalaiduoti, nes po tokio pralaimėjimo negalima priimti jokio sprendimo - tai niekada nebus gera idėja. Jis pažais savo mėgstamą kojų tinklinį ir atsipalaiduos, o mes pasišnekėsime vėliau. Jis išvyks atostogų ir pailsės. J.Aldo turi didelį protą. Jis pralaimėjo C.McGregorui ir kovėsi dėl titulo su Frankie Edgaru bei laimėjo. Kai tik jis sugrąžins savo protą į reikiamą vietą, jis sugrįš laimėti. M.Holloway daug pasiekė šiame divizione, jis laimėjo prieš vyruką, kuris čia karaliavo daugelį metų. Manau, kad Maxui dabar reikėtų kautis su Frankie Edgaru. Jeigu Frankie laimėtų, J.Aldo sugrįštų į kovą dėl titulo, nes jį yra įveikęs net du kartus“.

Primename, kad J.Aldo UFC puslengvio svorio kategorijos čempiono titulą prarado 2015-ų metų gruodžio mėnesį, kai per 13 sekundžių pralaimėjo airiui C.McGregorui. Vėliau C.McGregoras perėjo į lengvo svorio kategoriją ir niekada negynė puslengvio svorio čempiono diržo, todėl UFC suorganizavo J.Aldo ir Frankie Edgaro kovą, kurioje pergalę iškovojęs brazilas ir vėl buvo paskirtas čempionu.

Per savo karjerą 30-metis J.Aldo yra laimėjęs 26 pergales ir patyręs vos 3 pralaimėjimus, tačiau net du iš jų buvo patirti per pastarąsias tris jo kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų