Danas-Axelis Zagadou | Organizatorių nuotr.

Danas-Axelis Zagadou | Organizatorių nuotr.

Jau kiek anksčiau rašėme, kad Dortmundo „Borussia“ klubas ketina įsigyti Paryžiaus „Saint-Germain“ klubo jauną gynėją Daną-Axelį Zagadou ir šiandien „Borussia“ klubas patvirtino šį perėjimą.

Prancūzijos U-18 rinktinės kapitonas, kuriam 18 metų sukako tik birželio 3 dieną, į Dortmundą persikėlė nemokamai. D.A.Zagadou nepratęsė sutarties su PSG klubu ir nusprendė priimti „Borussia“ ekipos pasiūlymą, nors prancūzu taip pat domėjosi ir „Manchester City“ klubas.

„Nuo liepos mėnesio Danas-Axelis Zagadou taps pilnateisiu BVB nariu. Mes neabejojame jo talentu ir žaidimo kokybe bei norime padėti jam žengti kitus žingsniuos jo karjeroje“, – sakė klubo sporto direktorius Michaelis Zorcas.

A.D.Zagadou tapo trečiuoju „Borussia“ vasaros pirkiniu. Kiek anksčiau komandos gretas papildė gynėjas Omeras Toprakas ir saugas Mahmoudas Dahoudas.

„Aš prisijungiau prie „Borussia“, nes šis klubas visada sėkmingai į pagrindinę komandą integruoja jaunus žaidėjus. Nekantrauju kada susipažinsiu su savo naujais komandos draugais, patirsiu jausmą žaidžiant šiame garsiame stadione. Noriu būtent Dortmunde tapti profesionaliu žaidėju ir įsitvirtinti komandoje“, – sakė pats D.A.Zagadou.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141