Lucienas Favre | Scanpix nuotr.

Lucienas Favre | Scanpix nuotr.

Kai Dortmundo „Borussia“ klubas pranešė, kad nutraukė sutartį su vyriausiuoju treneriu Thomasu Tucheliu, su „Borussia“ klubu iškart buvo pradėtas sieti „Nice“ treneris Lucienas Favre.

Buvęs „Monchengladbach“ strategas prie „Nice“ vairo stojo vos praėjusią vasarą ir su klubu „Ligue 1“ čempionate užėmė net trečią vietą bei pateko į Čempionų lygos atranką.

Puikus L.Favre darbas sudomino kitas ekipas ir „Borussia“ buvo laikoma favorite užsitikrinti šveicaro paslaugas, tačiau „Nice“ savo trenerio paleisti neketina ir net išplatino pranešimą. Jame buvo rašoma:

„Kol įvairūs spaudos šaltiniai Dortmundo „Borussia“ klubą intensyviai sieja su Lucienu Favre, nes „Borussia“ ekipą paliko Thomas Tuchelis, „Nice“ taip pat nori išreikšti savo poziciją. Pareikšime ją viešai, pirmą ir paskutinį kartą.

Logiška, kad tokio kalibro treneris po tokio sėkmingo sezono su „Nice“ domina didžiuosius Europos klubus, kaip Dortmundo „Borussia“, Čempionų lygos ketvirtfinalininkus. „Nice“ klubui tai nėra sunku suprasti, bet, žinant, kad treniruotės prasidės birželio 19 dieną, „Nice“ kategoriškai atsisako leisti klubams vykdyti derybas su treneriu, kurio sutartis galioja iki 2019 metų vasaros. Šis sprendimas yra galutinis ir nekeičiamas. „Borussia“ klubo lyderiai šį sprendimą puikiai žino. Jį taip pat žino Lucienas Favre, kuris su juo sutinka, supranta ir gerbia. Taigi, L.Favre savo darbą „Nice“ klube tęs ir 2017/18 metų sezone“, – užbaigtas klubo pranešimas.

 
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141