Edgaras Želionis | „Facebook“ nuotr.

Pergale Latvijos čempionate finalo seriją pradėjo Rygos VEF klubas su Arnu Labucku.

Lietuvio komanda svečiuose 76:66 (26:10, 18:19, 16:13, 16:24) pranoko Ventspilio „Ventspils“ ekipą, kurios garbę gina Edgaras Želionis ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

A.Labuckas per 22 minutes pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvit., 1/3 trit.), 3 atkovotais kamuoliais, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Tuo tarpu E.Želionis per 21 minutę įmetė 10 taškų (4/5 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, padarė 3 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 22 taškus surinkęs Marekas Mejeris, o pralaimėjusių – 11 pelnęs Ingusas Jakovičas.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 21 dieną Rygoje.

12-18 Dzūkija 19:00 Pieno žvaigždės
12-23 Pieno žvaigždės 16:30 Neptūnas
12-23 Nevėžis 17:00 Juventus
12-23 Žalgiris 17:15 Dzūkija
12-23 Lietkabelis 17:15 Lietuvos rytas

12-19 Fenerbahce 19:45 Crvena Zvezda
12-19 Žalgiris 20:00 Brose
12-19 Panathinaikos 21:15 Maccabi