LaVaras Ballas | Organizatorių nuotr.

LaVaras Ballas | Organizatorių nuotr.

Dėl savo sūnaus dažnai liežuvio už dantų nelaikantis LaVaras Ballas tikėjosi išpešti milijardą iš sportinės atributikos gamintojų, bet nepavykus tą padaryti nusprendė sukurti savo prekinį ženklą.

Nuo šiol L.Ballas ir trys jo vaikai reklamuoja „Big Baller Brand“ produktus, o garsiausias jų – sportbačiai už 495 JAV dolerių.

Nors vyras teigė pats sugalvojęs pavadinimą savo kompanijai, tačiau dabar jis sulaukė kaltinimų vagyste. Argentinoje įsikūrusios „Baller Brand“ parduotuvės atstovai teigia, kad L.Ballas nuplagijavo jų pavadinimą ir jį pasisavino.

„Dėmesio, visi Ballai yra vagys. Dar prieš kelis metus jis pavogė mūsų prekinio ženklo pavadinimą ir pridėjo žodį „Big“. Mes esame iš Argentinos ir savo prekinį ženklą įregistravome dar 2006 metais. Šis vyrukas nėra pakankamai kūrybingas, jog sugalvotų savo pavadinimą, todėl jį pavogė nuo mūsų. Norime, kad tai sužinotų visas pasaulis“, – rašo „Baller Brand“ atstovai.

Įdomu tai, jog „Big Baller Brand“ jau anksčiau sulaukė kaltinimų dėl plagijavimo. Internete pasirodė pranešimų, jog ant vardinių Lonzo Ballo sportbačių esantis logotipas yra nukopijuotas.

Attention‼️👮🏽👮🏻 @Lavar @Zo @Melo @Gelo @bigballerbrand are a thief‼️ He stole our brand name a few years ago and added "Big" to his brand name. We are an Argentinian🇦🇷 Brand stablished in 2006, this guy who wasn't creative enough to create his own brand name just took ours.😡 Share it to show the world who is the original @ballerbrand 🗣 In Ball We Trust. Atención‼️👮🏽👮🏼Lavar Ball es un ladrón!!! Robo nuestro nombre de marca unos años atrás y le agrego el "Big" a la suya. Nosotros somos una marca Argentina 🇦🇷establecida en el 2006, este hombre que no fue lo suficientemente creativo para crear un nombre, directamente tomo el nuestro. Compártelo para mostrarle al mundo quien es la real marca @ballerbrand @slamonline @bleacherreport @dimemagazine @nbaontnt @nba @real_gm @stepheasmith @worldstar @houseofhighlights @kristineleahy #lavarball #bigballerbrand #ballerbrand #lonzoball #lameloball #ballbrothers #thief #lakers #ballfamily

A post shared by Baller Brand (@ballerbrand) on


er
2017-05-19 19:17:39
duxas, taip jam ir reikia
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

12-17 Juventus 17:00 Lietkabelis
12-17 Lietuvos rytas 17:15 Šiauliai
12-18 Dzūkija 19:00 Pieno žvaigždės

Eurolyga

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 12-17 West Bromwich … 16 : 15 Manchester United
Sek 12-17 AFC Bournemouth 18 : 30 Liverpool
Pir 12-18 Everton 22 : 00 Swansea City

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141