Stephenas Curry | Scanpix nuotr.

Oklando „Warriors“ komanda antrose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse nepaliko vilčių be lyderio žaidusiems varžovams.

Mike‘o Browno auklėtiniai namuose 136:100 (33:16, 39:28, 34:31, 30:25) pažemino San Antonijaus „Spurs“ klubą ir serijoje pirmauja 2-0.

Reguliariojo sezono nugalėtoja šiose rungtynėse nei karto neatsilikinėjo, visuose kėliniuose pelnė bent po 30 taškų bei ketvirtajame kėlinyje pirmavo 41 taško persvara.

Trečiosios serijos rungtynės šeštadienį vyks San Antonijuje.

Mačas nuobodus pasidarė patiems „Warriors“ sirgaliams ir jie pradėjo palikti areną nė nepasibaigus dvikovai.

„Spurs“ klubas žaidė be Kawhi Leonardo bei neatsirado žaidėjo, kuris kompensuotų puolėjo netektį. Komanda krepšį atakavo 37 proc. taiklumu ir vienintelis Jonathonas Simmonsas, pelnęs 22 taškus, žengė į žingsnį į priekį.

Tai buvo visiškai kitoks mačas nei pirmoji serijos akistata, kurioje patys šeimininkai turėjo naikinti triuškinamą deficitą.

Šiąnakt nugalėtojams septyni žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo 29 taškus surinkęs Stephenas Curry.

„Warriors“ krepšį atakavo 59 proc. taiklumu, iš kurių taiklūs 18 tritaškių iš 37. Komanda atliko 39 rezultatyvius perdavimus ir pagerino šių atkrintamųjų rekordą.

Dvikovos nebaigė Zaza Pachulia, kuris po septynių žaidimo minučių patyrė kulno traumą, kai nesėkmingai nusileido ant parketo. Krepšininkas buvo kaltinamas dėl tyčinės pražangos pirmose rungtynėse prieš K.Leonardą.

Oklando krepšininkai atkrintamosiose laimėjo dešimtą kartą paeiliui, bet dabar sužaidė rezultatyviausias šio sezono atkrintamųjų rungtynes bei ši pergalė yra didžiausiu skirtumu.

Šeimininkai varžovus prispaudė nuo pat rungtynių pradžios. Pirmajame kėlinyje likus 4:52 minutėms S.Curry tritaškis padidino „Warriors“ pranašumą iki 20-10, o ketvirčio pabaigoje po trijų įžaidėjo baudos metimų komanda priekyje buvo 17 taškų.

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 28 taškų persvara ir antroje dvikovos dalyje jie neleido suabejoti jų pranašumu.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (2/4 dvit., 6/9 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Patrickas McCaw 18, Kevinas Durantas 16, Draymondas Greenas 13 (9 atk. kam.), Klay Thompsonas 11, Shaunas Livingstonas ir Ianas Clarkas po 10, Jamesas McAdoo 9.

„Spurs“: Jonathonas Simmonsas 22 (6/14 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.), Davisas Bertanis 13, Dewayne‘as Dedmonas 9, LaMarcusas Aldridge‘as, Kyle‘as Andersonas ir Dejounte Murray po 8, Pau Gasolis 7.

U
2017-05-17 13:34:32
Ciulpikai gsw neturetu KD ir dar kokis Klay iskrisu rytu Spurs dulkes. Tikiuosi gaus floperis curry trauma, o Duranta finale Lebronas vel isniekins kai green kai kekse sudus snekes.
sabonioanukas
2017-05-17 13:26:19
Busiu tikintis ir pasakysiu,kad serija laimes 4-3 Spurs su salyga jeigu Leo grys.Jeigu ne 4-1 geriausiu atveju,bet siaip nesinori GSW finale,neidomu visiskai ziuret ju zaidimo trajakus pleso is bet kur meto zodziu,noretusi kad siais metais finalas butu Bostonas Pries Spurs,nors ir esu Cavs fanas nu labiau Lebrono galima sakyti,vistiek norisi naujoviu.
dee
2017-05-17 12:56:44
spurs manau atsinaujinti reikia ir vietoje parkerio nusipirkti chrisą paulą ar kitą gerą įžaidėją, nes dabar neturi
rolandas
2017-05-17 10:52:59
nekenciu ju . istraumavo spurs lyderi, i dziaugas lochai. tikiuosiu dzeimsas -pastatys tuos vaikus i vieta, kaip praeitam sezone.
vardas
2017-05-17 10:14:52
be kawhi spurs atrode kazkokie issiblaske, pasimete, lyg nezinotu kaip zaisti. aldridge sulose tragiskai, daugiau is gasolio tikejausi, patty millsas irgi ne kazka.
2017-05-17 11:44:50
Gsw sketu komanda susikta,didzioji dalis komandos gerbeju apie sita komanda nieko nezinojo pries 4 sezonus, ble kaip nemekstu tokiu zaideju kur bega i komandas kad tik tapti ciampijonu
To Egida
2017-05-17 15:23:20
Taip jau yra su daugeliu geru komandu. O kai tik Warriors prades pralaiminet, tai daugelis fanu pabegs i kitas komandas, kurios bus contenderiais.
Rèsûm
2017-05-17 07:33:10
Gėjų miesto komanda specialiai traumavo kawhi ir dabar ereliais vaizduoja
Green
2017-05-17 15:16:34
Zvetis gsw monstriskai suminde kaip ubagus tuos zvengiu po pergaliu atsipute triuskina