Lietuvos badmintono čempionato prizininkai | Organizatorių nuotr.

Sekmadienį Vilniuje baigėsi Lietuvos badmintono čempionatas, kuriame triumfavo jau ilgus metus šalyje dominuojantys Kęstutis Navickas ir Akvilė Stapušaitytė.

Vyrų varžybose K.Navickas, kaip įprasta, nepralaimėjo nė vieno seto, o finale 21:9, 21:17 pranoko Kazimierą Dauskurtą. A.Stapušaitytė moterų vienetų turnyre taip pat laimėjo visus žaistus setus. Didžiajame finale ji 21:8, 21:15 nugalėjo Gerdą Voitechovskają.

K.Navickas antrąjį aukso medalį iškovojo vyrų dvejetų varžybose. Jų finale K.Navickas su Povilu Bartušiu 21:13, 21:11 įrodė savo pranašumą prieš Alaną Plaviną ir Renaldą Šilerį. Tuo tarpu moterų dvejetų finale A.Stapušaitytė su Vytaute Fomkinaite 21:19, 21:16 palaužė G.Voitechovskajos ir Rebekos Aleksevičiūtės pasipriešinimą.

Netikėtai baigėsi tik mišrių dvejetų turnyras. Jame A.Stapušaitytė su Ramūnu Stapušaičiu pralaimėjo dar ketvirtfinalyje. Tuo tarpu nugalėtojais tapo P.Bartušis su Vaiva Žymantaite, 22:20, 21:17 įveikę Marką Šamesą ir V.Fomkinaitę.

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga