Šeštadienio vakarą Italijoje buvo užfiksuotos įspūdingos rungtynės. Florencijoje vykusiame „Serie A“ čempionato 33-iojo turo susitikime vietos „Fiorentina“ ekipa rezultatyvioje kovoje 5-4 pranoko Milano „Inter“ klubą.

Įpusėjus kėliniui pirmi įvartį įmušė šeimininkai, kai kamuolį į svečių vartus pasiuntė Matiasas Vecino. Tačiau per dešimt minučių du įvarčius pelnę Ivanas Perišičius ir Mauro Icardi prieš pertrauką sugebėjo viską apversti aukštyn kojomis.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo auksinę galimybę rezultatą išlyginti, bet Filippo Bernardeschi nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio.

„Inter“ kubo gynyba neįtikėtinai pradėjo byrėti rungtynėse sužaidus valandą. 62-ą minutę po Borja Valero perdavimo nuo kampinio gairelės smūgiu galva pasižymėjo ir rezultatą išlygino Davide Astori, o po dviejų minučių po prasiveržimo iš toli smūgiavęs M.Vecino pelnė dublį bei vėl išvedė „Fiorentiną“ į priekį.

70-ą minutę dar labiau Florencijos ekipos persvarą padidino Khouma Boubacaras, kuris įvartį pelnė išbėgęs į greitą kontrataką. Po devynių minučių tas pats puolėjas į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Rungtynėse kiek netikėtai intrigą grąžino M.Icardi, kuris 88-ą ir pirmą teisėjo pridėto laiko minutę pelnė du įvarčius. „Hat-tricku“ pasižymėjęs argentinietis sumažino varžovų persvarą iki minimumo, bet svečiams pritrūko laiko ir jie taško neišplėšė.

„Inter“ (56 tšk.) po nesėkmės liko septintas, „Fiorentina“ (55 tšk.) – aštunta.