„Pacers“
III kėlinys, 5 min.
60
:
54
Atsinaujins po sek
„Celtics“
BVB autobusas | Scanpix nuotr.

BVB autobusas | Scanpix nuotr.

Išpuolio prieš Dortmundo „Borussia“ komandą istorijoje – naujas puslapis. Aiškėja, kad tai nebuvo teroro išpuolis, o noras pasipelnyti iš tragedijos.

Praeitą savaitę „juodai geltonų“ rungtynės su „Monaco“ turėjo būti nukeltos iš antradienio į trečiadienį po to, kai į mačą vykęs šeimininkų autobusas pateko į pasalą – detonuoti sprogmenys išdaužė langą, o gynėjui Marcui Bartrai buvo sužalotas riešas, dėl kurio ispanas nežais dar apie tris savaites.

Iš pradžių buvo manyta, kad tai islamistinis išpuolis po to, kai nusikaltimo vietoje buvo paliktas raštelis, kuriame iškeltas reikalavimas Vokietijai nedalyvauti kare Sirijoje, o taip pat uždaryti Vokietijoje įsikūrusią JAV karinę bazę. Kaip tyrimas parodė, tokios žinutės buvo skirtos išblaškyti pareigūnus.

Penktadienį ryte buvo sulaikytas įtariamas autobuso sprogdintojas – Tiuningeno mieste gyvenantis Sergejus W. Dvigubą Rusijos ir Vokietijos pilietybę turinčio vyro elgesio motyvai – išties stebinantys ir toks išpuolis, ko gero, yra pirmas.

Manoma, kad 28 metų rusas bandė pasipelnyti iš įvykio su tikslu nužudyti arba sužeisti „Borussia“ žaidėjus, kas priverstu smukti klubo akcijų vertę. Der Spiegel skelbia, kad Sergejus W rungtynių dieną įsigijo 15 tūkst. išvestinių vertybinių popierių už 78 tūkst. eurų sumą ir planavo uždirbti beveik 4 mln. eurų.

Sergejus W buvo susektas dėl akivaizdžiai paliktų pėdsakų. Jis užsisakė kambarį L‘Arrivee viešbutyje, kur Dortmundo komanda įprastai apsistoja namų rungtynėms. Vyras rezervavosi kambarį balandžio 9-13 ir balandžio 16-20 dienomis, kai dar nebuvo aišku, ar komanda pirmąsias rungtynes žais namuose, ar svečiuose. Per įsiregistravimą jis atsisakė pirmai pasiūlyto kambario, nes jo langai nėra atsisukę į kelią, kur buvo padėti sprogmenys.

L‘Arrivee darbuotojams incidento metu sukėlė įtarimus Sergejaus W. elgesys – kol kiti svečiai iš panikos bėgo viešbučio koridoriais, jis ramiai įėjo į restoraną ir užsisakė kepsnio. Pranešime spaudai penktadienį, Vokietijos kriminalinis prokuroras pareiškė, kad labai pasisekė, kad nusikaltėlio nesėkmingas sprogmenų pastatymas išgelbėjo žaidėjų gyvybes.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141