Rytų Europos paplūdimio tinklinio žvaigždės vasarą rinksis Rokiškyje | Organizatorių nuotr.

Rytų Europos paplūdimio tinklinio žvaigždės vasarą rinksis Rokiškyje | Organizatorių nuotr.

 Trečiadienį vyko Lietuvos tinklinio federacijos prezidento Dariaus Čerkos, viceprezidento Mariaus Vasiliausko, Rokiškio rajono mero Antano Vagonio ir Rokiškio rajono tarybos nario Stasio Mekšėno susitikimas. Susitikimo metu buvo aptartas Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) vyrų paplūdimio tinklinio čempionato etapas, kurį nuspręsta vykdyti Rokiškyje.

„Tokių renginių organizavimas yra puiki reklama mūsų miestui ir pavyzdys, kaip kartu veikiant savivaldai, verslui ir miesto bendruomenei galima pasiekti gerų rezultatų“, - naujomis bendradarbiavimo galimybėmis džiaugėsi Rokiškio rajono meras.

Lietuvos tinklinio federacija turi sukaupusi nemenką tarptautinių paplūdimio turnyrų organizavimo patirtį. Dauguma tarptautinių turnyrų buvo vykdomi Vilniuje. EEVZA yra suteikusi galimybę Lietuvai šiais metais vykdyti po vieną vyrų ir moterų etapus mūsų šalyje. Rokiškis jau turi patirties organizuodamas EEVZA turnyrą 2014 metais. LTF, matydama šio rajono pasiryžimą, entuziazmą ir norą populiarinti tinklinį savo regione, nutarė šį EEVZA vyrų turnyro etapą šiais metais organizuoti vėl Rokiškyje.

Turnyro organizavimui Rokiškis žada skirti 3 tūkstančius eurų, o Rokiškio tarybos atstovai jau kitą savaitę rinksis prie derybų stalo kartu su vietos verslininkais renginio organizavimo klausimais. EEVZA vyrų paplūdimio tinklinio etapas Rokiškyje numatomas šių metų liepos 7-9 dienomis.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva
Sek 09-01 Panevėžys 18 : 00 Stumbras

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141