Mauro Icardi ir Everas Banega | Scanpix nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje šeštadienį 28-ajame ture pasipylė įvarčiai, o daugiausiai jų įmušė Milano „Inter“ klubas, kuris namuose net 7-1 sutriuškino Bergamo „Atalanta“ ekipą

Šiose rungtynėse labiausiai užsiautė argentiniečiai Mauro Icardi ir Everas Banega. M.Icardi per pirmas 26 minutes įmušė net tris įvarčius.

Estafetę iš jo perėmęs E.Banega iki pertraukos pats pelnė du įvarčius, o 66 minutę paskutinį tašką padėjo puikiu baudos smūgiu ir taip pat įsirašė „hat-tricką“.

Dar vieną įvartį „Inter“ klubui pelnė buvęs „Atalanta“ narys Roberto Gagliardini, o svečiams vienintelį paguodos įvartį įmušė Remo Freuleris.

Kituose mačuose „Napoli“ 3-0 sutriuškino „Crotone“, Veronos „Chievo“ 4-0 nugalėjo „Empoli“, o „Udinese“ 3-1 įveikė „Pescarą“.

Likusiuose dvejuose mačuose „Bologna“ ir „Fiorentina“ klubai šventė pergales rezultatais 1-0.

Rezultatai:

„Inter“ 7 – 1 „Atalanta“

17’ [1 – 0] Mauro Icardi

23’ [2 – 0] Mauro Icardi (11 m)

26’ [3 – 0] Mauro Icardi

31’ [4 – 0] Ever Banega

34’ [5 – 0] Ever Banega

42’ [5 – 1] Remo Freuler

52’ [6 – 1] Roberto Gagliardini

68’ [7 – 1] Ever Banega

„Napoli“ 3 – 0 „Crotone“

32’ [1 – 0] Lorenzo Insigne (11 m)

66’ [2 – 0] Dries Mertens (11 m)

70’ [3 – 0] Lorenzo Insigne

„Fiorentina“ 1 – 0 „Cagliari“

90’ [1 – 0] Nikola Kalinič

„Pescara“ 1 – 3 „Udinese“

20’ [0 – 1] Duvan Zapata

51’ [0 – 2] Jakub Jankto

55’ [0 – 3] Cyril Thereau

83’ [1 – 3] Sulley Muntari

„Chievo“ 4 – 0 „Empoli“

22’ [1 – 0] Roberto Inglese

40’ [2 – 0] Sergio Pellissier

75’ [3 – 0] Valter Birsa

90’ [4 – 0] Bostjan Cesar

„Sassuolo“ 0 – 1 „Bologna“

58’ [0 – 1] Mattia Destro