Antonio Conte ir jo auklėtiniai | Scanpix nuotr.

Antonio Conte ir jo auklėtiniai | Scanpix nuotr.

Britų spauda skelbia, kad Londono „Chelsea“ klubas yra arti to, kad pratęstų sutartį su sėkmingai komandoje besidarbuojančiu treneriu Antonio Conte.

„Mėlynieji“ po pergalės prieš „West Ham“ klubą pirmadienį toliau dominuoja Anglijos „Premier“ lygoje ir turi 10 taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus. Didelis kokybės šuolis nuo praeitų metų nustebino visą ekipos bendruomenę ir vadovus. Šiais metais klubas nedalyvauja Europos turnyruose, bet gali laimėti „Premier“ lygos ir FA taurės dublį.

Šiuo metu A.Conte turi kontraktą iki 2019 metų ir uždirba 6,5 mln. svarų per metus. Neseniai buvo skelbta, kad italas davė žodinį sutikimą Milano „Inter“ klubui, kuris pasiūlė viliojančią algą. Visgi, Guardian teigimu, „Chelsea“ pranoks konkurentus, padidins stratego algą ir pratęs sutartį, tačiau abejojama, kad apie tai bus paskelbta iki sezono galo. Manoma, kad tai tik išblaškys komandą ir formaliai susitarimas bus pasiektas, kai visi taškai „Premier“ lygoje bus sudėti ant i.

47 metų treneris praeitą savaitę pareiškė, kad artimiausiu metu nori dirbti „Chelsea“ klube ir pasiekti su juo didžių dalykų. Jo žmona Elisabetta ir dukra Vittoria negyvena su juo, bet ruošiasi keltis į Londoną šią vasarą.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141