Merginų varžybų prizininkės | Organizatorių nuotr.

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vykusiame Lietuvos jaunimo iki 23 m. fechtavimo čempionate susikovė 47 špagininkai.

Po visą dieną trukusių kovų paaiškėjo ir nugalėtojai. Tarp 21 dalyvės merginų varžybose aukso medalį laimėjo Emilija Serapinaitė, finale 15:13 įveikusi sidabrą pelniusią Eglę Švedaitę. Bronzos medaliais pasipuošė Ieva Serapinaitė (pusfinalyje 13:15 nusileido E. Švedaitei) ir Viktė Ažukaitė (jai pusfinalyje 14:15 teko pripažinti E. Serapinaitės pranašumą).

Vaikinų varžybose dalyvavo 26 fechtuotojai, tarp kurių geriausiu tapo Leonardas Kalininas, finale 15:11 nugalėjęs Edgarą Dvariškį. Dvi trečiąsias vietas pelnė Arnas Salokas (pusfinalyje 10:15 nusileidęs E. Dvariškiui) ir Marius Dvariškis (pusfinalyje 8:15 pripažinęs L. Kalinino pranašumą).

Jaunimo ir jaunių rinktinių atstovams, dalyvavusiems turnyre, šios varžybos tapo paskutine stotele prieš Europos jaunių ir jaunimo čempionatą, kuris šią savaitę prasidės Plovdive (Bulgarija).

Vaikinų varžybų prizininkai | Organizatorių nuotr.

10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“