„RB Leipzig“ sugrįžo į pergalių kelią FOTO, VIDEO

2017.02.19 18:34
Timo Werneris džiaugiasi įvarčiu | Scanpix nuotr.

Du pralaimėjimus iš eilės patyręs šio sezono išsišokėlis „RB Leipzig“ klubas sugebėjo šiandien sugrįžti į pergalių kelią ir svečiuose 2-1 įveikė „Monchengladbach“ klubą.

Pirmą įvartį „RB Leipzig“ klubas įmušti galėjo jau 16 minutę, bet aikštės šeimininkų vartininkas Yannas Sommeris puikiai atrėmė Marcelio Sabitzerio smūgį.

Tačiau sužaidus dar tiek minučių, „RB Leipzig“ įsiveržė į priekį. Timo Werneris perdavė kamuolį Emiliui Forsbergui ir šis iš 16 metrų smūgiavo tiksliai į vartų kampą.

„Monchengladbach“ rezultatą išlyginti galėjo prieš pat pertrauką, kadangi į „RB Leipzig“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Visgi Thorganui Hazardui nepavyko įveikti svečių vartininko ir rezultatas nepasikeitė.

Antrąjį kėlinį „RB Leipzig“ pradėjo greitu įvarčiu. 55 minutę šįkart jau E.Forsbergas atliko gerą perdavimą T.Werneriui ir jaunas Vokietijos talentas padvigubino savo ekipos persvarą.

„Monchengladbach“ stengėsi nepasiduoti ir kelis šansus įmušti turėjo Larsas Stindlas, bet jam savo progomis pasinaudoti nepavyko.

81 minutę šeimininkams pavyko įmušti įvartį, kai po T.Hazardo kampinio įvartį galva pelnė Jannikas Vestergaardas. Visgi įmušti antro įvarčio „Monchengladbach“ pritrūko laiko ir pergale džiaugtis galėjo Leipcigo klubas.

Po šios pergalės „RB Leipzig“ su 45 taškais liko antroje vietoje, o „Monchengladbach“ su 26 taškais yra dešimtas.

Rezultatai:

„Monchengladbach“ 1 – 2 „RB Leipzig“

31’ [0 – 1] Emil Forsberg

45’ Thorgan Hazard („Monchengladbach“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

55’ [0 – 2] Timo Werner

81’ [1 – 2] Jannik Vestergaard

„Koln“ 1 – 1 „Schalke“

2’ [0 – 1] Alessandro Schopf

43’ [1 – 1] Anthony Modeste