Aistringiausi „Borussia“ gerbėjai | Scanpix nuotr.

Aistringiausi „Borussia“ gerbėjai | Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ klubas sulaukė griežtos nuobaudos už nepagirtiną savo fanų elgesį rungtynėse prieš „Leipzig“ komandą – „juodai geltoni“ ateinančiame mače turės verstis be ištikimiausių savo aistruolių.

Vokietijos futbolo federacija ėmėsi priemonių po to, kai prieš susitikimą BVB fanai akmenimis ir buteliais apmėtė svečių aistrulius. 28 žmonės buvo suimti dar prieš rungtynėms prasidedant, o pačio mačo metu taip pat buvo nemažai konfrontacijos.

„Borussia“ gerbėjai uždegė petardas ir demonstravo plakatus, kuriuose „Leipzig“ buvo skiriama daug įžeidžiamų žodžių. Leipcigo komandą remia energinių gėrimų kompanija „Red Bull“ ir su tuo buvo susiję nemažai plakatų, pavyzdžiui: „Skerskime bulius“. Taip pat aikštėje buvę žaidėjai buvo blaškomi lazeriu. Ne paslaptis, kad „Bundesliga“ išsišokėliai tapo viena nekenčiamiausių komandų ir jų projektas vadinamas dirbtiniu.

Vokietijos FA sukritikavo „Borussia“ fanų elgesį ir už tai klubui skyrė bausmę: didžioji ultrų tribūna bus uždaryta ateinančioms rungtynėms su „Wolfsbug“, komanda gavo 100 tūkst. eurų nuobaudą.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141