Alexanderis Isakas | Organizatorių nuotr.

Alexanderis Isakas | Organizatorių nuotr.

Aštuonis kartus Vokietijos čempionu tapęs Dortmundo „Borussia“ klubas sugebėjo nukonkuruoti Madrido „Real“ klubą ir iš Solnos AIK (Švedija) klubo įsigijo 17-metį puolėją Alexanderį Isaką.

Jau šįryt internetą pasiekė paviešintos nuotraukos, kuriose A.Isakas pasirašo sutartį su BVB klubu. Pasirodo, kad tai tikrai nebuvo „photoshop“ darbas ir „Borussia“ klubas pats patvirtino, kad jaunasis švedų talentas su ekipa sudarė ilgalaikę sutartį.

Tiesa, kadangi A.Isakas dar nėra pilnametis, BVB iš FIFA turi sulaukti specialaus leidimo užregistruoti žaidėją, bet tikimasi, kad jis bus gautas labai greitai.

Kaip ir minėjome, šis Švedijos talentas, vadinamas „Naujuoju Zlatanu Ibrahimovičiumi“, ypač domino Madrido „Real“ ekipą ir Švedijos spauda ilgą laiką rašė, kad A.Isakas papildys „Karališkojo“ klubo gretas.

Tačiau tada staiga į kovą įsitraukė „Borussia“ komanda. Su jaunimu dirbti mėgstanti Vokietijos ekipa sugebėjo perkalbėti A.Isaką ir jis sutiko keltis į Dortmundą. Nors BVB perėjimo sumos neatskleidė, kad tačiau Švedijos spaudoje figūruoja 8,5 mln. eurų suma.

14-ąjį numerį naujojoje komandoje pasirinkęs puolėjas taps pirmuoju švedu, kuris žais „Borussia“ ekipoje.

„Alexanderis Isakas yra labai talentingas puolėjas, kurio norėjo daug stipriausių Europos klubų. Esame laimingi, kad jis pasirinko Dortmundo „Borussia“. Tiek BVB, tiek pats žaidėjas yra tikri, kad šis perėjimas turi milžinišką potencialą“, – sakė klubo sporto direktorius Michaelis Zorcas.

A.Isakas Švedijos vicečempionų AIK gretose debiutavo būdamas vos 16 metų. Per tą laiką jaunas puolėjas sužaidė 29 rungtynes ir pelnė 13 įvarčių.

Prieš kelias savaites A.Isakas debiutavo Švedijos vyrų rinktinėje ir pagerino 104 metų rekordą, tapdamas jauniausiu Švedijos rinktinėje įvartį įmušusiu žaidėju. Jam tada buvo 17 metų ir 113 dienų.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141