Evaldas Petrauskas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Evaldas Petrauskas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Vilniuje vykstančiame Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate šeštadienį paaiškėjo moterų varžybų nugalėtojos ir vyrų finalininkai.

Lietuvos bokso čempionėmis skirtingose svorio kategorijose tapo Evelina Adomulytė, Vaida Valskytė, Deimilė Gugaitė ir Kristina Rimkutė.

Vyrų varžybose į finalą svorio kategorijoje iki 69 kg pateko Londono olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojas Evaldas Petrauskas, kurio varžovas pusfinalyje Marius Palionis ringe nepasirodė.

Finale E.Petrauskas kovos su talentingu Eimantu Stanioniu, kuris net 19:1 sutriuškino Giedrių Kalujanską.

Visų šeštadienio kovų rezultatai:

Moterys

Iki 52 kg

Evelina Adomulytė (Kaunas) – Deimantė Sipavičiūtė (Panevėžys) AB R4

Iki 64 kg

Vaida Valskytė (Vilnius) – Bartautė Barišauskaitė (Klaipėda) AB R1

Iki 75 kg

Deimilė Gugaitė (Kaunas) – Karina Kazarian (Vilnius) 11:11 (37:32)

Iki 81 kg

Kristina Rimkutė (Klaipėda) – Iveta Lešinskytė (Tauragė) 12:3

Vyrai

Iki 52 kg

Tautvydas Stepšys (Marijampolė) – Kirilas Golubevas (Vilnius) 22:6

Deivydas Lipnickas (Kaunas) – Vladimiras Lepiochinas (Klaipėda) 15:13

Iki 56 kg

Ruslanas Jefremovas (Kaunas) – Erikas Gumbrevičius (Panevėžys) 17:13

Iki 60 kg

Edgaras Skurdelis (Šilutė) – Gintaras Paulavičius (Šiauliai) 11:4

Gytis Vaitkus (Klaipėda) – Ignas Kuodelis (Jonava) 11:5

Iki 64 kg

Miroslavas Ustinovičius (Vilniaus raj.) – Elcinas Iskanderovas (Marijampolė) 22:16

Aurimas Naudžius (Kaunas) – Tomas Sinkevičius (Kaunas) 12:8

Iki 69 kg

Eimantas Stanionis (Kaunas) – Giedrius Kalujanskas (Jonava) 19:1

Evaldas Petrauskas (Vilnius) – Marius Palionis (Kaunas) – WO

Iki 75 kg

Paulius Petronis (Kaunas) – Modestas Antipovas (Kėdainiai) AB R2

Mantas Balčiauskas (Klaipėda) – Tomas Pivorunas (Vilnius) 13:9

Iki 81 kg

Vladimiras Milevskis (Vilnius) – Petras Poškus (Vilnius) WO

Donatas Mačianskas (Vilnius) – Aurimas Slavinskas (Alytus) 9:4

Iki 91 kg

Eugenijus Tutkus (Vilnius) – Rokas Mišauskas (Kaunas) 8:4

Vitalijus Subačius (Kaunas) – Ignas Klimavičius (Vilnius) AB R2

Virš 91 kg

Tadas Tamašauskas (Vilnius) – Tomas Vaicickas (Kaunas) WO

Mantas Valavičius (Kaunas) – Justas Levickas (Pasvalys) WO

P.S. Paaiškinimas – 3r. RSC – nugalėjo aiškia persvara trečiajame raunde.

- WO – atsisakius oponentui.

- AB – atsisakius sekundantui.

- PTS 22:22 (76:58) – mažaisiais taškais.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141