Lewisas Hamiltonas | AP/Scanpix nuotr.

Lewisas Hamiltonas | AP/Scanpix nuotr.

Buvęs „Formulės 1“ čempionas Nikki Lauda teigia, kad Lewisas Hamiltonas gali pasiekti tiek, kiek ir Sebastianas Vettelis, jei jis nebelaikys savęs svarbiausiu asmeniu.

N.Lauda apibūdino S.Vettelį kaip labai subalansuotą asmenį, pridurdamas, kad jo galvos nekvaršina mintys apie būvimą VIP asmeniu.

„Jo galvos neblaško visokie VIP niekai. Jis apskritai nėra išsiblaškęs“, - teigė N.Lauda. – Hamiltonas yra toks pats geras, kaip ir S.Vettelis, tačiau jis yra išsiblaškęs dėl visiškai kitokio gyvenimo stiliaus.“

„Jei jis susitvarkys su savo mintimis, jis vėl bus labai rimtas konkurentas“, - pridūrė N.Lauda.

Manoma, kad praėjusiais metais L.Hamiltono komandos draugas Jensonas Buttonas geresnių rezultatų už savo kolegą pasiekė tik dėl blaivaus proto, nors abu lenktynininkai lenktyniavo identiškais bolidais.

„Jensonas komandoje buvo antrasis lenktynininkas, tačiau jis pasirodė nuostabiai, - teigė N.Lauda. – Jis išliko stabilus ir nuolatos tobulėjo, todėl šiandien yra labai įdomu matyti jo ir Lewiso kovą, nes tai yra pati stipriausia lenktynininkų pora šiais metais.“

Šiai N.Laudos nuomonei pritarė ir buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas Johnny Herbertas, tačiau pridūrė, kad dėl tarpusavio kovos  tarp lenktynininkų gali įsižiebti karas, panašus į tą, kuris vyko tarp L.Hamiltono ir Fernando Alonso 2007-aisiais metais.

„Tam įvykti šiuo metu yra visos sąlygos“, - teigė J.Herbertas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.