Lietuvos moterų estafetės komandos narės | Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Lietuvos moterų estafetės komandos narės | Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Nove Mesto (Čekija) penktadienį (02-15) vyko moterų estafetės keturios po 6 km varžybos, kuriose Lietuvos komanda užėmė 23 vietą.

Varžybos lietuvėms prasidėjo sėkmingai. Pirmoji startavusi Diana Rasimovičiūtė taikliai šaudė gulėdama ir po pirmojo šaudymo buvo 13-a. Įkvėpta sėkmingo šaudymo, sportininkė antrame distancijos rate vieną po kitos lenkė varžoves ir į antrąjį šaudymo ruožą atvyko net šešta. Vis dėlto „uždirbtas“ baudos ratas neleido biatlonininkei estafetės perduoti būnant tarp lyderių: etapą ji baigė aštuonioliktoje pozicijoje.

Antrame etape Lietuvai atstovavo Natalija Kočergina. Sportininkė sėkmingai kovojo su oponentėmis greičiu, tačiau dėl netaiklių šūvių pirmame šaudyme turėjo įveikti du baudos ratus. Po antrojo etapo Lietuvos komanda buvo 22-a, lenkdama Suomijos, Japonijos ir Pietų Korėjos rinktines.

Trečiame ir ketvirtame etapuose čiuožusioms Marijai Kaznačenko ir Karolinai Banel nepavyko atsilaikyti prieš labiau patyrusių suomių ir japonių spaudimą. Lietuvos komanda atsiliko ratu ir buvo klasifikuota 24 pozicijoje. Už lietuvių nugaros liko tik Pietų Korėjos komanda.

Praėjus kelioms akimirkoms po finišo dėl taisyklių pažeidimo diskvalifikuota buvo Rumunijos komanda, todėl lietuvėms atiteko 23 vieta.

Pasaulio čempionato auksas atiteko Norvegijos komandai (Hilde Fenne, Ann Kristin Flatland, Synnoeve Solemdal, Tora Berger). Po dviejų etapų tik 14 vietoje buvusi ekipa dėl gero S.Solemdal ir T.Berger pasirodymo sugebėjo pasivyti ir aplenkti pirmavusias komandas.

Sidabro medaliai atiteko ukrainietėms (Olena Pidhrushna, Vita Semerenko, Valj Semerenko, Julija Dzhyma). Bronzos apdovanojimai atiteko Italijos komandai (Dorothea Wierer, Nicole Gontier, Michela Ponza ir Karin Oberhofer).

Šeštadienį (02-16) pasaulio čempionate vyks vyrų estafetės varžybos, kuriose startuos ir Lietuvos komanda.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga