Andrea Belotti | Scanpix nuotr.

Andrea Belotti | Scanpix nuotr.

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį startavo 12-asis turas. „Torino“ klubui namuose pavyko nutraukti trijų rungtynių be pergalės seriją ir 5-1 sutriuškino „Cagliari“ komandą.

Rungtynėse buvo daug veiksmo ir jau po 80 sekundžių krito įvartis, kai Andre Belotti smūgį pažeme atrėmė vartininkas, bet Turino ekipos snaiperis spėjo pribėgti prie kamuolio ir pataisyti smūgį.

„Torino“ žaidė puikiai ir 11 minutę padvigubino pranašumą – Ademas Ljajičius kontratakoje sėkmingai pasitaisė kamuolį ant baudos aikštelės linijos ir tiksliai įmušė kamuolį į vartus, nors vartininkas Marco Storari galėjo sužaisti geriau.

38 minutę Sinišos Mihajlovičiaus auklėtiniai pradėjo triuškinti varžovus, kai Marco Benassi priėmė kamuolį baudos aikštelėje ir galingai jį smūgiavo į viršutinį kampą.

„Cagliari“ prieš kėlinio pabaigą pavyko sušvelninti rezultatą Federico Melchiorri tiksliu smūgiu galva, bet po pertraukos sardiniečiai sulaukė dar dviejų įvarčių į savo vartus. 51 minutę Daniele Beselli baudos aikštelėje pasinaudojo tuo, kad varžovai nesugebėjo neutralizuoti pavojaus ir apgavęs varžovą tiksliai smūgiavo į vartus.

Triuškinimą 59 minutę užbaigė A.Belotti. Baudos aikštelėje jis krito po kontakto su varžovu ir arbitras skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį 23 metų puolėjas realizavo puikiai. Tai užtikrino „Torino“ pergalę 5-1, o komanda pakilo į šeštą vietą (19 tšk.).

„Manchester City“ priklausantis Joe Hartas mače padarė vieną grubią klaidą ir įvarčio linijos technologijos dėka buvo išaiškinta, kad viename epizode įvartis neturėjo būti užskaitytas. Pats vartų sargas atrėmė penkis smūgius.

Rezultatas:

„Torino“ 5 – 1 „Cagliari“

2‘ [1 – 0] Andrea Belotti

38‘ [2 – 0] Adem Ljajič

38‘ [3 – 0] Marco Benassi

41‘ [3 – 1] Federico Melchiorri

51‘ [4 – 1] Daniele Beselli

58‘ Daniele Dessena („Cagliari“) – raudona kortelė

59‘ [5 – 1] Andrea Belotti (11 m)

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų