Roberto Mancini | Scanpix nuotr.

Roberto Mancini | Scanpix nuotr.

Milano „Inter“ klubą šiais metais palikęs Roberto Mancini teigia, kad gailisi to, jog sugrįžo vadovauti ekipai antrą kartą ir paliko komandą tuščiomis rankomis.

Buvęs „Manchester City“ specialistas sugrįžo į „Nerazzurri“ 2014 metų lapkritį. Prieš tai jis milaniečiams vadovavo 2004-2008 metais ir padėjo jiems iškovoti tris „Serie A“ titulus ir dvi Italijos taures. Tačiau į pasikeitusią ekipą sugrįžęs specialistas nesugebėjo jos tinkamai užvesti į sėkmingą kelią, su ja praeitą sezoną finišavęs ketvirtoje vietoje – už Čempionų lygos vietų borto.

Savo postą jis paliko pasibaigus pasiruošimui naujam sezonui ir dabar Romos universiteto paskaitoje atviravo apie savo antrą laikotarpį klube: „Niekada negrįžk ten, kur tau sekėsi gerai, nes tau gali sektis tik blogiau. Grįžau ir nežinau, kodėl. Buvau įtikintas, tikėjau, kad galiu pradėti rimtą projektą ir norėjau šiek tiek laiko“.

„Grįžau dėl ryšio, kuris mane sieja su „Inter“. Jie turėjo problemų ir maniau, kad sugrįžimas būtų geras dalykas už tai, ką „Inter“ suteikė man per visus tuos metus. Esu vis dar jaunas. Turiu kitų tikslų. Tikrai nevyksiu į Kiniją, bet mieliau norėčiau patirties kitur Europoje.“

„Jau treniravau Anglijoje ir Turkijoje, tad turėti patirtis kitose šalyse ir lygose būtų geriausias dalykas man“, – tikino R.Mancini.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141