Vokietijos rinktinė | Scanpix nuotr.

Pasaulio čempionai vokiečiai tęsia pergalingą žygį pasaulio čempionato atrankoje. Antradienį trenerio Joachimo Lowo auklėtiniai namuose rezultatu 2-0 įveikė Šiaurės Airiją.

Vokiečiai visus klausimus išsprendė pirmajame kėlinyje. 13 minutę įvartį įmušė ir šeimininkus į priekį išvedė Julianas Draxleris, o po keturių minučių persvarą padvigubino Sami Khedira.

Vokietijos futbolininkai su devyniais taškai įsitvirtino C grupės viršūnėje. Antroje vietoje liko septintą tašką iškovojęs Azerbaidžanas.

* * *

Paskutinėmis sekundėmis pergalę išplėšė Lenkijos futbolininkai. Jie namuose tik paskutinėmis sekundėmis rezultatu 2-1 privertė pasiduoti Armėniją. Pergalingą įvartį įmušė lenkų ekipos lyderis Robertas Lewandowskis.

Lenkijos rinktinė po iškovotos pergalės susilygino taškais su Juodkalnija. Komandos dalijasi pirma bei antra E grupės pozicijomis.