Johnas Obi Mikelis | Scanpix nuotr.

Johnas Obi Mikelis | Scanpix nuotr.

 Nigerijos olimpinė futbolo rinktinė sugebėjo Brazilijoje pademonstruoti charakterį ir iškovoti bronzos medalius. Tačiau tai afrikiečiai padarė neįtikėtinomis sąlygomis.

Vienas lyderių Johnas Obi Mikelis prasitarė, kad Nigerija neskyrė nė cento futbolo rinktinei, todėl žaidėjas ją turėjo išlaikyti iš savo pinigų.

Londono „Chelsea“ klubo atstovas dėl tokio savo šalies požiūrio neslėpė nusivylimo, o stebuklą sukūrusiems savo draugams negailėjo liaupsių.

„Kalbant apie pinigus, dėl komandos išleidau daugiau nei 30 tūkstančių svarų. Bet žaisti olimpinėse žaidynėse privalėjome. Pasakiau sau, kad jei galiu, turiu pasistengti padėti. Kartais negavome maisto, kartais neturėjome kur treniruotis, neturėjome autobuso nuvykti į treniruotes. Viskas, ką turėjome Brazilijoje, buvo iš mano ir trenerio pinigų“, – sakė saugas.

„Atvykęs į treniruočių stovyklą pamačiau skausmą ir pyktį. Jie troško žaisti olimpiadoje. Niekas neatvyko iš Nigerijos valdžios atstovų. Planavome išvykti iki turnyro likus trims ar keturioms dienoms. To niekada nesu matęs, tai buvo beprotiška. Neįsivaizduoju, kaip mums pavyko žengti į aikštę ir laimėti rungtynes“, – teigė J.O.Mikelis.

Nigerija kovoje dėl bronzos medalių rezultatu 3-2 įveikė Hondūrą.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141