Armandas Kelmelis | Scanpix nuotr.

Armandas Kelmelis | Scanpix nuotr.

 Lietuvos porinių dviviečių sidabru ir bronza nuspalvintoje Rio lagūnoje esančioje trasoje penktadienį į vandenį vėl paniro lietuvių irklai.

Pusfinalyje dėl 13-24 vietų Lina Šaltytė nuo pat distancijos pradžios išsiveržė į priekį ir neužleido pirmosios pozicijos. Lietuvė 2000 metrų įveikė per 7 min. 55.57 sek. ir su geriausiu rezultatu pateko į C finalą.

Antra liko švedė Anna Malvina (8:00.41), o trečia - korėjietė Yeji Kim (8:12.58).

Tuo tarpu vyų vienviečių valčių pusfinalyje dėl 13-24 vietų A.Kelmelis pirmuosius 1000 metrų įveikė per 3 min. 40.39 sek. ir buvo antras. Dar po 500 metrų lietuviui buvo pavykę išlaikyti turėtą poziciją, tačiau per paskutiniuosius 500 metrų A.Kelmelį aplenkė dar du varžovai, o distanciją užbaigęs per 7 min. 19.02 sek. ir finišavęs ketvirtas, A.Kelmelis neiškovojo kelialapio į C finalą.

Geriausiai pirmame pusfinalyje pasirodė ir kelialapį į C finalą iškovojo vengras Bendreguzas Petervari-Molnaris (7:18.88), antras buvo indas Dattu Babanas Bhokanalas (7:19.02), o trečias - korėjietis Dongyongas Kimas (7:20.10) 

A.Šaltytė C finale plauks rugpjūčio 13-ą dieną 16:00 val., tuo tarpu A.Kelmelis D finale kovos rugpjūčio 13-ą dieną 15:30 val.

A.Kelmelis kvalifikacijoje distanciją įveikė per 7 min. 35.59 sek. ir savo plaukime užėmė penktą vietą. Vėliau lietuvis dalyvavo paguodos plaukime, užfiksavo 7 min. 13.36 sek. laiką bei buvo pirmas ir iškopė į ketvirtfinalį, kuriame jo laikas buvo dar geresnis - 7 min. 4.67 sek. - tačiau A.Kelmelis liko penktas ir dalyvaus pusfinalyje dėl 13-24 vietų.

L.Šaltytė atrankoje distanciją įveikė per 8 min 30.07 sek. ir su trečiu rezultatu pateko į ketvirtfinalį, kuriame užfiksavo 7 min. 38.39 sek. laiką bei užėmusi penktą vietą taip pat dalyvaus pusfinalyje dėl 13-24 vietų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Ant 04-23 Tottenham Hotspur 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 04-23 Watford 21 : 45 Southampton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141