Akvilė Stapušaitytė | Reginos Narijauskaitės nuotr.

Akvilė Stapušaitytė | Reginos Narijauskaitės nuotr.

 Badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė neteko galimybės vykti į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes kartu su Lietuvos rinktine. Apie tai Lietuvos tautinį olimpinį komitetą (LTOK) informavo Lietuvos badmintono federacija, gavusi oficialų Pasaulinės badmintono federacijos (PBF) pranešimą.

Pagal olimpinių žaidynių reglamentą badmintono sporto šakoje gali rungtis 172 žaidėjai – 86 moterys ir 86 vyrai. Jei kuris nors žaidėjas žaidžia keliose kategorijose (pavyzdžiui ir dvejetuose, ir mišriuose dvejetuose), atsiranda papildoma vieta vieneto kategorijoje.

Kaip teigiama Lietuvos badmintono federacijos rašte, likus vos kelioms valandoms iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių akreditacijų patvirtinimo galutinio termino (liepos 18 d. 23 val. 59 min. Rio de Žaneiro laiku), Kinijos nacionalinis olimpinis komitetas ir Kinijos badmintono federacija atšaukė badmintono moterų dvejeto porą Tian Qing ir Zhao Yunlei, ir vietoje šių sportininkių į žaidynes delegavo kitas žaidėjas – Luo Ying ir Luo Yu.

Badmintonininkė Zhao Yunlei buvo viena iš sportininkių, olimpinėse žaidynėse turėjusių žaisti dviejose kategorijose, todėl buvo atsiradusi papildoma vieta badmintono moterų vieneto rungtyje pajėgiausiai Lietuvos badmintonininkei Akvilei Stapušaitytei.

Deja, kaip pranešė PBF, atšaukus moterų dvejeto porą Tian Qing ir Zhao Yunlei, teko panaikinti papildomą vietą badmintono moterų vieneto rungtyje, todėl Lietuvos olimpietė Akvilė Stapušaitytė neteko galimybės dalyvauti trečiose olimpinėse žaidynėse savo karjeroje.

XXXI olimpiados žaidynės Rio de Žaneire vyks rugpjūčio 5-21 dienomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141