Markas Šamesas | Organizatorių nuotr.

Markas Šamesas | Organizatorių nuotr.

 Ketvirtadienį Kaune prasidėjo didžiausias Lietuvoje rengiamas kasmetinis tarptautinis badmintono turnyras „Yonex Lithuanian International 2016“. Pirmąją turnyro dieną vyko kvalifikacijos varžybos, kurios nesėkmingai susiklostė daugeliui lietuvių.

Vyrų vienetų varžybų kvalifikacijoje Markas Šamesas (BWF-1687) 2:0 (21:19, 21:16) nugalėjo islandą Eidurą Isaką Broddasoną (BWF-1689), bet vėliau 0:2 (17:21, 19:21) nusileido lenkui Pawelui Smilowskiui (BWF-1617).

Trys lietuviai į antrąjį ratą pateko be kovos, bet jame patyrė nesėkmes. Karolis Eimutaitis (BWF-1507) 0:2 (17:21, 21:23) nusileido prancūzui Nathanui Laemmeliui (BWF-1614), Edgaras Slušnys 1:2 (8:21, 21:19, 14:21) pralaimėjo čekui Janui Loudai (BWF-1349), o Paulius Bertašius (BWF-2054) 0:2 (6:21, 13:21) neprilygo ukrainiečiui Sergejui Donui (BWF-1134). Dar vienas Lietuvos atstovas Benas Vaškevičius jau pirmajame rate 0:2 (5:21, 9:21) nepasipriešino prancūzui Louisui Ducrotui (BWF-2054).

Vienintelė moterų vienetų varžybų kvalifikacijoje žaidusi lietuvė Gabrielė Paškevičiūtė (BWF-1219) pirmajame rate 0:2 (11:21, 8:21) pralaimėjo latvei Dianai Stognijai (BWF-1021).

Mišrių dvejetų kvalifikaciją sėkmingai įveikė E.Slušnys ir Indrė Starevičiūtė bei varžovų nesulaukę P.Bertašius ir G.Paškevičiūtė. Jie prisijungė prie pagrindiniame etape žaisiančių Povilo Bartušio (BWF-336) ir Vytautės Fomkinaitės (BWF-440).

Vyrų vienetų varžybų pagrindiniame etape žais P.Bartušis, moterų vienetų – favoritė Akvilė Stapušaitytė (BWF-79), Gerda Voitechovskaja (BWF-240) ir V.Fomkinaitė, vyrų dvejetų – K.Eimutaitis ir E.Slušnys, o moterų dvejetų – V.Fomkinaitė ir G.Voitechovskaja.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

03-24 „Šiauliai“ 17:20 „Žalgiris“
03-25 „Nevėžis“ 18:00 „Neptūnas“

Eurolyga 2018/2019

03-28 Atėnų Panathinaikos 21:00 Madrido „Real“
03-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
03-28 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Stambulo „Fenerbahce“
03-28 „Barcelona“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
03-29 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Maskvos CSKA
03-29 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Miuncheno „Bayern“
03-29 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
03-29 Pirėjo „Olympiakos“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-30 Fulham 14 : 30 Manchester City
Šeš 03-30 Leicester City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 03-30 Manchester United 17 : 00 Watford
Šeš 03-30 Crystal Palace 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 03-30 Burnley 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 03-30 Brighton & Hov… 17 : 00 Southampton
Šeš 03-30 West Ham United 19 : 30 Everton
Sek 03-31 Cardiff City 15 : 05 Chelsea
Sek 03-31 Liverpool 17 : 30 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

03-24 „Energija“ 15:30 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141