Panevėžyje po trejų metų pertraukos vyko „SWAT“ turnyras rezultatai
Bušido „SWAT 61“ turnyro akimirka | Organizatorių nuotr.
Balandžio 15 dieną, Panevėžio „Cido“ arenoje po 3 metų pertraukos sugrįžo bušido „SWAT” turnyras, kuriame susigrūmė kovotojai iš Lietuvos bei vienas Latvijos atstovas.
Žiūrovai išvydo trylika kovų - keturiose iš jų nugalėtojas nepaaiškėjo ir buvo skelbiamos lygiosios, šešiose pergales kovotojai iškovojo taškais, o trys kovos baigėsi nokautais.
Visi „SWAT 61“ turnyro rezultatai:
Eil nr. |
Raudonas kampas |
Mėlynas kampas
|
Nugalėtojas |
Kovos formulė |
Laikas ir kaip laimejo |
|||
1. |
Justas Miniotas „Fighting and fitness“ (Šiauliai) Tr. Marius Leonavičius |
Erikas Salucha ,,Okamis” (Mažeikiai) Tr. Tomas Jonauskas |
Lygiosios |
K-1 3x2 |
Lygiosios |
|||
2. |
Erikas Golubovskis ,,Rings“ (Vilnius) Tr. Dainius Daukšas |
Zigmunds Hauberts ,,Golden glory” (Latvija) Tr. R. Mikalauskas |
E. Golubovskis |
K-1 3x2 |
2R 1:49 |
|||
3. |
Žygimantas Linauskas ,,Dainralfas gym” (Kaunas) Tr. Dainius Daukšas |
Matas Terzi ,, Okamis ” (Mažeikiai) Tr. Tomas Jonauskas |
Lygiosios |
K-1 3x2 |
Lygiosios |
|||
4. |
Dovydas Rimkus ,,Dainralfas” (Kaunas) Tr. Dainius Daukšas |
Vitalis Kusovs ,,Valetudo MMA” (Vilnius) Tr. Alfredas Lifšicas |
Vitalis Kusovs
|
K-1 3x2 |
Taškais |
|||
5. |
Gediminas Bridikas ,,Otso gym – Pantera” (Kaunas) Tr. Tadas Rimkevičius |
Žydrūnas Jakštas ,,Vadim Chromych ” (Klaipėda) Tr. V. Chromych |
Gediminas Bridikas |
K-1 3x2 |
Taškais |
|||
6. |
Lukas Lapinskas ,, Dainralfas ” (Kaunas) Tr. Dainius Daukšas |
Lukas Glinskis ,,Voras” Panevėžys Tr. |
Lukas Lapinskas
|
K-1 3x2 |
Po EXTRA taškais |
|||
7. |
Ramuras Dagys ,, Rings” (Vilnius) Tr. Dainius Daukšas |
Eimantas Viliopas ,,Saulė gym“ (Šiauliai) Tr. Zenonas Budraitis |
Lygiosios |
ZST 2x3 |
Lygiosios |
|||
8. |
Matas Čepulis „Fighting and fitness“ (Šiauliai) Tr. Marius Leonavičius |
Tomas Apanskas ,,Voras” (Panevėžys) |
Tomas Apanskas |
K-1 3x2
|
Taškais |
|||
9. |
Simonas Marcinkevičius „Fighting and fitness“ (Šiauliai) Tr. Marius Leonavičius |
Markas Dubinskas ,, Dainralfas ” (Kaunas) Tr. Dainius Daukšas |
Markas Dubinskas |
K-1 3x2 |
Taškais |
|||
10. |
Deividas Kaklauskas ,,Dainralfas“ (Kaunas) Tr. Dainius Daukšas |
Deividas Morkūnas ,,Kovos Akademija” (Panevėžys) Tr. V. Konchanauskas |
Deividas Kaklauskas |
K-1 3x2 |
Taškais |
|||
11. |
Mindaugas Packevičius „Otso gym – Pantera” (Kaunas) Tr. Tadas Rimkevičius |
Arnas Lupeikis ,,Voras” (Panevėžys) |
M. Packevičius |
K-1 3x2 |
3R KO Tko 1:10 |
|||
12. |
Mantas Kondrotavičius ,,Dainralfas“ (Kaunas) Tr. Dainius Daukšas |
Gedvidas Rusteikis „Fighting and fitness“ (Šiauliai) Tr. Marius Leonavičius |
Lygiosios |
K-1 3x2 |
Po EXTRA raundo lygiosios |
|||
13. |
Marius Auglys „Sparingas gym“ (Kaunas) |
Benardas Vaistoras ,,Voras” (Panevėžys) |
M. Auglys |
ZST 2x3 |
KO 2R 2:21 |
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.