Timas Duncanas | Scanpix nuotr.

Reguliariajame sezone sėkmingai žaidusi San Antonijaus „Spurs“ komanda atkrintamąsias pradėjo pergale 32 taškų pranašumu.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 106:74 (22:13, 26:24, 33:14, 25:23) sutriuškino Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.

Teksaso klubas ketvirtajame kėlinyje vertėsi be startinio penketuko žaidėjų, kurie ilsėjosi prieš antrąsias serijos rungtynes, kurios antradienį taip pat vyks San Antonijuje.

Memfio klubas patyrė skaudžią pralaimėjimą savo istorijoje.

Prieš tai „Grizzlies“ didžiausias pralaimėjimas buvo 27 taškų deficitu prieš Oklahomos „Thunder“ komandą 2011 metais.

Šeimininkai trečiajame kėlinyje pataikė 68 proc. metimų, visą ketvirtį laimėjo 33-14 ir prieš paskutinį kėlinį susikrovė 30 taškų pranašumą.

„Grizzlies“ per pirmąjį kėlinį įmetė 13 taškų ir tai prasčiausias komandos pirmasis ketvirtis atkrintamosiose.

Svečiai pirmoje mačo pusėje sugebėjo išlaikyti intrigą, bet „Spurs“ antrąjį ketvirtį pabaigė atkarpa 9-0 ir sėkmingą žaidimą pratęsė po ilgosios pertraukos.

San Antonijaus ekipa atakavo 51 proc. taiklumu, o Memfio krepšininkai pataikė 39 proc. metimų.

„Grizzlies“: Vince‘as Carteris 16 (4/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), Lance‘as Stephensonas 14, JaMychalas Greenas ir Tony Allenas po 7, Jordanas Farmaras ir Zachas Randolphas po 6.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 20 (5/7 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.), LaMarcusas Aldridge‘as 17, Patty Milslas ir Tony Parkeris po 15, Kevinas Martinas 10, Timas Duncanas 7 (11 atk. kam.).

03-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“
03-23 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
03-23 „Skycop“ 18:15 „Rytas“
03-24 „Šiauliai“ 17:20 „Žalgiris“

03-28 Atėnų Panathinaikos 21:00 Madrido „Real“
03-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“