Prancūzijos - Argentinos rungtynių akimirka | EFE/Scanpix nuotr.

Prancūzijos - Argentinos rungtynių akimirka | EFE/Scanpix nuotr.

Ispanijoje tęsiasi pasaulio vyrų rankinio čempionatas, kuriame trečiadienį pradėti žaisti ketvirtojo turo susitikimai.

A grupėje ir toliau nesustabdomai rungtyniauja nugalėtojų titulą ginantys prancūzai (8 tšk.), kurie šį kartą 35:23 (19:6) pamokė Argentinos (2 tšk.) rankininkus.

Argentiniečiai pirmąjį įvartį sugebėjo pelnyti tik sužaidus beveik 10 minučių, o prancūzai per tą laiką suspėjo įmesti 7 įvarčius be atsako.

Nugalėtojams 7 įvarčius pelnė Samuelis Honrubia, 6 pridėjo Michaelis Guigou, o 5 – Nikola Karabatičius.

Argentinos rinktinės gretose išsiskyrė 8 įvarčius įmetęs Pablo Simonetas ir 6 pridėjęs Federico Vieyra.

Vietas aštuntfinalyje trečiadienį sugebėjo užsitikrinti vokiečiai (6 tšk.), kurie 29:21 (13:11) nugalėjo viltis žengti tolyn praradusią Juodkalnijos (0 tšk.) rinktinę bei brazilai (6 tšk.), 27:22 (13:11) įveikę Tuniso (4 tšk.) rankininkus.



B grupėje ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo pasaulio vicečempionai danai (8 tšk.), 36:28 (16:13) įrodę savo pranašumą prieš islandus (4 tšk.).

Danams po 7 įvarčius pelnė Andersas Eggertas, Mikkelis Hansenas ir Hansas Lindbergas, o pralaimėjusių ekipoje išsiskyrė 8 kartus varžovų vartininką nuginklavęs Karis Kristjanssonas.

„Tai buvo labai geros rungtynės. Islandai puikiai žaidė puolime ir jei mes norime šiame turnyre žygiuoti toli, privalome pagerinti gynybą. Mums liko tik vienos rungtynės grupėje ir galiu prižadėti, kad jose nugalėsime makedonus“, - pasitikėjimo savo jėgomis neslėpė danų treneris Ulrikas Wilbekas.

Į aštuntfinalius pavyko iškopti ir rusams (5 tšk.) bei makedonams (5 tšk.), kurie savo rungtynes sužaidė taikiai 29:29 (16:13), o likusiame grupės mače pirmą pergalę šventė Kataro (2 tšk.) rankininkai, 31:23 (16:9) nugalėję Čilės (0 tšk.) rinktinę.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju įpusėjus ketvirtajam turui tapo makedonas Kirilas Lazarovas su 31 įvarčiu.

Pasaulio vyrų rankinio čempionate dalyvauja 24 rinktinės, suskirstytos po 6 į 4 grupes, o į turnyro aštuntfinalį pateks po 4 geriausias kiekvienos grupės komandas.


A grupė





























































Vieta

Komanda

Pergalės

Lygiosios

Pralaimėjimai

Taškai

1.

Prancūzija

4

0

0

8

2.

Vokietija

3

0

1

6

3.

Brazilija

2

0

2

4

4.

Tunisas

2

0

2

4

5.

Argentina

1

0

3

2

6.

Juodkalnija

0

0

4

0



B grupė





























































Vieta

Komanda

Pergalės

Lygiosios

Pralaimėjimai

Taškai

1.

Danija

4

0

0

8

2.

Rusija

2

1

1

5

3.

Makedonija

2

1

1

5

4.

Islandija

2

0

2

4

5.

Kataras

1

0

3

2

6.

Čilė

0

0

4

0


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-20 „Dzūkija“ 15:00 „Pieno žvaigždės“
04-20 „Žalgiris“ 15:15 „Rytas“
04-20 „Nevėžis“ 17:20 „Juventus“
04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141