Danijos rankininkų džiaugsmas | AFP/Scanpix nuotr.

Danijos rankininkų džiaugsmas | AFP/Scanpix nuotr.

Ispanijoje vykstančiame pasaulio vyrų rankinio čempionate sekmadienį pradėti žaisti antrojo turo susitikimai, po kurių savo pergalių serijas pratęsė praėjusio pasaulio čempionato finalo dalyviai – prancūzai ir danai.

Prancūzijos (4 tšk.) rinktinė antrajame A grupės mače 32:20 (17:11) nepasigailėjo Juodkalnijos (0 tšk.) rankininkų.

Nugalėtojams 6 įvarčius pelnė Jerome‘as Fernandezas, o po 5 pridėjo Cedricas Sorhaindo bei Samuelis Honrubia.

Juodkalnijos rinktinės gretose rezultatyvumu išsiskyrė tik Vaško Sevaljevičius, įmetęs 5 įvarčius.

Netikėtą pralaimėjimą A grupėje patyrė vokiečiai (2 tšk.), kurie 23:25 (13:13) turėjo pripažinti Tuniso (2 tšk.) rinktinės pranašumą, o dar vienose rungtynėse brazilai (2 tšk.) principinėje kovoje 24:20 (9:8) nugalėjo argentiniečius (2 tšk.).



Antrąją pergalę iš tiek pat galimų B grupėje šventė danai (4 tšk.), kurie svarbiose rungtynėse 31:27 (14:13) įrodė savo pranašumą prieš Rusijos (2 tšk.) rankininkus.

Danijos rinktinėje rezultatyviausi buvo Nikolajus Markussenas (6 įvarčiai), Kasperas Sondergaardas ir Henrikas Mollgaardas (po 5), o pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Timuras Dibirovas (8) bei Konstantinas Igropula (5).

Po rungtynių Rusijos rinktinės vyriausias treneris Olegas Kulešovas teigė: „Tai buvo puikios rungtynės. Danija turi ne vieną gerą žaidėją, bet šiandien jų gretose akivaizdžiai išsiskyrė vartininkas Niklasas Landinas. Turėjom daug gerų progų įmušti įvarčių, bet N.Landinas buvo „nepramušamas“.“

Tik dėl prastesnio įvarčų santykio nuo danų atsilieka makedonai (4 tšk.), kurie 34:30 (21:13) nugalėjo Kataro (0 tšk.) komandą, o paskutinėse rungtynėse islandai (2 tšk.) šventė pirmąją pergalę, net 38:22 (18:11) sutriuškindami Čilės (0 tšk.) rankininkus.

Įpusėjus antrojo turo kovoms rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo makedonas Kirilas Lazarovas (17 įvarčių).

Pasaulio vyrų rankinio čempionate dalyvauja 24 rinktinės, suskirstytos po 6 į 4 grupes, o į turnyro aštuntfinalį pateks po 4 geriausias kiekvienos grupės komandas.


A grupė





























































Vieta

Komanda

Pergalės

Lygiosios

Pralaimėjimai

Taškai

1.

Prancūzija

2

0

0

4

2.

Vokietija

1

0

1

2

3.

Tunisas

1

0

1

2

4.

Argentina

1

0

1

2

5.

Brazilija

1

0

1

2

6.

Juodkalnija

0

0

2

0



B grupė





























































Vieta

Komanda

Pergalės

Lygiosios

Pralaimėjimai

Taškai

1.

Danija

2

0

0

4

2.

Makedonija

2

0

0

4

3.

Islandija

1

0

1

2

4.

Rusija

1

0

1

2

5.

Kataras

0

0

2

0

6.

Čilė

0

0

2

0


 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141