„Buducnost“ rankininkės | REUTERS/Scanpix nuotr.

„Buducnost“ rankininkės | REUTERS/Scanpix nuotr.

Šį savaitgalį (04.07-04.08) sužaisti atsakomieji EHF moterų rankinio Čempionų lygos pusfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo, jog turnyro finale susitiks „Gyori Audi ETO KC“ (Vengrija) ir „Budučnost“ (Juodkalnija) komandis.

„Gyori Audi ETO KC“ atsakomosiose rungtynėse savo aikštėje 31:23 (19:12) nugalėjo Rumunijos atstoves „C.S. Oltchim Rm. Valcea“, kurioms pirmąjį tarpusavio mačą buvo pralaimėjusios 31:35 (17:13).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Anita Gorbicz, pelniusi 12 įvarčių, o 6 taiklius metimus pridėjo Heidi Loke.

„C.S. Oltchim Rm. Valcea“ po 3 įvarčius pelnė net 5 žaidėjos: Oana Manea, AdrianaNechita, Daniela Babeanu, Adina Meirosu ir Julija Managarova.

Vengrės finale susitiks su „Budučnost“ ekipa iš Juodkalnijos, kuri atsakomosiose rungtynėse savo aikštėje 23:13 (10:7) nugalėjo „Larvik“ komandą iš Norvegijos bei iškovojo antrąją pergalę prieš šį klubą. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Norvegijoje „Budučnost“ laimėjo 22:20 (12:12).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141