Lietuvos plaukimo taurės varžybose Anykščiuose G.Titenį aplenkė V.Blažys
Giedrius Titenis | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.
Penktadienį Anykščiuose prasidėjusiose Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose rimtą išbandymą turėjo vienas geriausių Lietuvos plaukikų Giedrius Titenis.
50 m plaukimo krūtine finale 23-ejų metų G.Titenis (28,93 sek.) užėmė tik antrą vietą, nusileidęs trejais metais jaunesniam Vaidotui Blažiui (28,39 sek.). Trečias finišavo Marius Mikalauskas (29,64)
Tiesa, G.Titenis savo varžovui atsirevanšavo 200 m distancijoje, kurią įveikė per 2 minutes 14,37 sek. Antras finišavęs V.Blažys atsiliko sekunde (2:15.38). Trečias liko M.Mikalauskas (2:15.49).
Kitų penktadienį įvykusių finalinių plaukimų rezultatai:
Vyrai
100 m laisvu stiliumi
1. Danas Rapšys 50.60
2. Jevgenijus Rogožinas 51.64
3. Deividas Grigalionis 51.76
400 m kompleksiniu būdu
1. Povilas Strazdas 4:26.86
2. Nikita Šarapovas (Rusija) 4:36.86
3. Grantas Dapkus 4:47.35
100 m nugara
1. Danas Rapšys 54.95
2. Deividas Grigalionis 56.41
3. Gytis Stankevičius 56.62
200 m peteliške
1. Edgaras Štura 2:02.04
2. Deividas Margevičius 2:03.38
3. Artūras Štura 2:10.18
400 m laisvu stiliumi
1. Grantas Dapkus 4:04.82
2. Simas Žiaukas 4:05.85
3. Jonas Zakarauskas 4:06.75
100 m kompleksiniu būdu
1. Deividas Margevičius 57.10
2. Deividas Grigalionis 58.87
3. Vytenis Slėnys 59.81
50 m peteliške
1. Irmantas Vernickas 25.29
2. Donatas Balandis 26.08
3. Deividas Margevičius 26.12
Estafetė 4 po 50 m laisvu stiliumi
1. Povilas Strazdas/Jevgenijus Rogožinas/Donatas Balandis/Edgaras Štura 1:34.07
Moterys
200 m laisvu stiliumi
1. Joana Ulytė 2:08.43
2. Guoda Jonelytė 2:09.53
3. Aistė Kubiliūtė 2:13.44
100 m krūtine
1. Erika Bespalko 1:11.65
2. Dovilė Mikoliūnaitė 1:13.64
3. Goda Overlingaitė 1:13.71
100 m peteliške
1. Giedrė Grigonytė 1:02.57
2. Ieva Zarankaitė 1:04.56
3. Ernesta Kareckaitė 1:06.72
50 m krūtine
1. Nastassia Karakouskaja (Rusija) 31.01
2. Inga Šukytė 31.45
3. Joana Ulytė 31.57
200 m kompleksiniu būdu
1. Viktė Labanauskaitė 2:23.40
2. Maryia Kuzava 2:26.93
3. Goda Overlingaitė 2:29.11
50 m laisvu stiliumi
1. Giedrė Grigonytė 26.58
2. Ieva Burneikytė 27.19
3. Nastassia Karakouskaya 27.46
800 m laisvu stiliumi
1. Guoda Jonelytė 9:27.35 622
2. Aistė Kubiliūtė 9:38.75 586
3. Karolina Varsockaja 9:50.48
200 m nugara
1. Nastassia Karakouskaha 2:20.63
2. Joana Ulytė 2:21.18
3. Greta Remeikaitė 2:28.37
Estafetė 4 po 50 m kompleksiniu būdu
1. Jonė Paurytė/Veronika Kunčinaitė/Karolina Varsockaja/Giedrė Grigonytė 2:03.23
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.