A.Naudžius skelbiamas nugalėtoju | boksopasaulis.lt nuotr.

A.Naudžius skelbiamas nugalėtoju | boksopasaulis.lt nuotr.

Klaipėdoje vykstančiame Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionate paaiškėjo rytoj įvyksiančio finalo dvikovų dalyviai. Tiesa, moterys jau penktadienį išsiaiškino, kurios stipriausios Lietuvos bokso pasaulyje.

Lietuvos čempionėmis tapo Deimantė Sipavičiūtė (48 kg), Ana Starovoitova (60 kg), Vaida Valskytė (64 kg), Karina Kazarian (69 kg) ir Kristina Rimkutė (+ 81 kg).

Vyrų  ringe čempiono titulus finale šeštadienį gins du atletai.

Aurimas Naudžius (64 kg) atkaklioje kovoje rezultatu 14:5 išplėšė pergalę prieš klaipėdietį Arūną Ančerį. Puikią fizinę formą demonstruojantis Aurimas finale pirštines surems su 2010 metų Europos jaunių bokso čempionato prizininku Eimantu Stanioniu.

Teisę kovoti finale pelnė ir Vilniaus miesto bokso mokyklos atstovas Eugenijus Tutkus, kuris įveikė po pertraukos į bokso ringą grįžusį Maksimą Nevolią. Sostinės boksininkas kaip ir pernai, finale susirungs su kitu tituluotu boksininku, daugkartiniu Lietuvos čempionu Vitalijumi Subačiumi.

Čempionatas vyksta Kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10). Vyrų finalo dvikovos šeštadienį  prasidės 16.00 valandą.

Rezultatai (nugalėtojas pirmas):

49 kg -

Karolis Balys (Alytus) – Vladimir Lepiochin (Klaipėda) RSC R3

Tautvydas Stepšys (Marijampolė) - Karolis Barkauskas (Palanga) 13:4

52 kg -

Marius Vyšniauskas (Panevėžys) – Tomas Klevinskas (Jonava) WO

Žilvinas Kajokas (Kalvarija) – Vitalijus Solovjovas (Kaunas) WO

56 kg -

Viktor Komkov (Šilutė) - Mindaugas Bankauskas (Kėdainiai) 23:13

Ruslanas Jefremovas (Kaunas) - Tomas Rysakovas (Kėdainiai) 17:13

60 kg –

Edgaras Skurdelis (Šilutė) – Ignas Kuodelis (Jonava) AB R3

Gytis Vaitkus (Klaipėda) – Deividas Kliučiakas (Kaunas) RSC R3

64 kg -

Aurimas Naudžius (Kaunas) - Arūnas Ančerys (Klaipėda) 14:5

Eimantas Stanionis (Kaunas) – Šarūnas Puplauskas (Klaipėda) AB R1

69 kg -

Marius Palionis (Kaunas) - Artiom Volkov (Vilnius) 18:15

Paulius Petronis (Kaunas) - Deividas Girulis (Šilutė) 14:5

75 kg -

Mantas Balčiauskas (Klaipėda) – Rimantas Daujotas (Klaipėda) WO

Ričardas Kuncaitis (Vilnius) – Tadas Žiukas (Kaunas) 27:10

81 kg -

Donatas Mačianskas (Vilnius) - Artūras Logvinovas (Klaipėda) WO

Aurimas Slavinskas (Alytus) - Ovidijus Petrošius (Šiauliai) AB R1

91 kg -

Eugenijus Tutkus (Vilnius) - Maksim Nevolia (Klaipėda) RSC R2

Vitalijus Subačius (Kaunas) - Rokas Mišauskas (Kaunas) WO

+ 91 kg –

Aidas Petruškevičius (Kaunas) - Giedrius Sedleckas (Šilutė) 19:5

Tadas Tamašauskas (Vilnius) - Pavel Nevedomskij (Vilnius) WO

P.S. Paaiškinimas - RSC R3 - nugalėjo aiškia persvara trečiajame raunde.

WO - atsisakius oponentui.

AB - atsisakius sekundantui.



 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141