Čempionato akimirka | boksopasaulis.lt nuotr.

Čempionato akimirka | boksopasaulis.lt nuotr.

Trečiadienį Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionatas, kuriame startavo stipriausi šalies boksininkai - 123 vyrai ir 8 moterys.

Čempionatas vyksta Kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10). Ketvirtfinalio kovos ketvirtadienį prasidės atitinkamai 12.00 ir 17.00 valandą.

Pirmą varžybų dieną įvyko 32 aštuntfinalio kovos.

Rezultatai (nugalėtojas pirmas):

Moterys -

64 kg-

Ana Staravoitava (Vilnius) – Bartautė Barišauskaitė (Klaipėda)

Vaida Valskytė (Vilnius) – Kristina Šlekytė (Panevėžys)

Vyrai –

52 kg -

Tomas Klevinskas (Jonava) – Domas Linkevičius (Vilnius)

Mantas Milkeris (Šilutė) – Simas Brazdeikis (Kretinga)

Vitalijus Solovjovas (Kaunas) – Aurimas Salatka (Marijampolė)

Žilvinas Kajokas (Kalvarija) – Mindaugas Mateliūnas (Pasvalys)

56  kg –

Aivaras Balsys (Kretinga) – Modestas Lipnevičius (Vilnius)

Ruslanas Jefremovas (Kaunas) – Karolis Krančenka (Kalvarija)

Tomas Rysakovas (Kėdainiai) – Edvinas Bulota (Kaunas)

Erikas Gumbrevičius (Panevėžys) – Tomas Lukoševičius (Kaunas)

69 kg -

Deividas Girulis (Šilutė) – Tomas Sinkevičius (Kaunas)

Paulius Petronis (Kaunas) – Artūras Zbarauskas (Klaipėda)

Artiom Karasiov (Šiauliai) – Gerardas Mocka (Kaunas)

75 kg -

Mantas Balčiauskas (Klaipėda) – Henrikas Radžius (Klaipėda)

Rimantas Daujotas (Klaipėda) – Vytautas Ančerys ( Klaipėda)

Tadas Žiukas (Kaunas) – Donatas Aleksandravičius (Kaunas)

Ričardas Kuncaitis (Vilnius) – Donatas Matačiūnas (Palanga)

81 kg -

Gytis Matikovas (Kaunas) – Karolis Macežinskas (Kaunas)

Artūras Logvinovas (Klaipėda) – Donatas Lukoševičius (Panevėžys)

Mindaugas Vyšniauskas (Marijampolė) – Edvinas Ramonas (Palanga)

Donatas Mačianskas (Vilnius) – Karolis Jonikas (Tauragė)

91 kg -

Rokas Mišauskas (Kaunas) – Aidas Navickas (Klaipėda)

Marius Gerbutavičius (Kaunas) – Vytas Razma (Vilnius)

Aleksandras Bardnovas (Vilnius) – Mindaugas Rockus (Kretinga)

Maksim Nevolia (Klaipėda) – Edgaras Šemukonis (Vilnius)

Paulius Zujevas (Kėdainiai) – Aleksandr Beleziun (Vilnius)

Vitalijus Subačius (Kaunas) – Paulius Šamonskis (Tauragė)

+ 91 kg -

Pavel Nevedomskij (Vilnius) – Tomas Bašinskas (Kaunas)

Rolandas Česna (Klaipėda) – Aleksas Baronas (Palanga)

Mantas Valavičius (Kaunas) – Tomas Pakutinskas (Tauragė)

Tadas Tamašauskas (Vilnius) – Rytis Čiapas (Kėdainiai)



 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Ant 04-23 Tottenham Hotspur 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 04-23 Watford 21 : 45 Southampton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141