Trakuose įvyko baidarių ir kanojų irklavimo „Galvės" regata
bki.lt nuotr.
Sekmadienį Trakuose baigėsi „Galvės“ baidarių ir kanojų irklavimo regata, kurioje dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Ukrainos.
Garsiausias regatos dalyvis buvo daugkartinis Europos ir pasaulio čempionas Raimundas Labuckas, kuris iš bandė jėgas kartu su Jevgenijumi Kuračionoku plaukdamas dviviete kanoja.
Kaip ir tikėtasi, šis duetas iškovojo pergalę 200 m plaukime (43.418 sek.). Antri finišavo Viktoras Medvedickis ir Gintautas Juršėnas (46.793), treti – Edgaras Vasiljevas ir Vladimiras Suchorukovas (48.449).
Kitų rungčių nugalėtojai prizininkai:
Vyrų vienvietė baidarė 200 m
1. Ignas Navakauskas 37.485
2. Aurimas Lankas 37.641
3. Elvis Sutkus 38.797
Vyrų vienvietė kanoja 200 m
1. Gatis Pranksas (Latvija) 44.409
2. Oto Dzenis (Latvija) 46.705
3. Viktoras Medvedickis 47.768
Moterų vienvietė baidarė 200 m
1. Lasma Liepa (Latvija) 45.016
2. Dovilė Sudeikytė 46.360
3. Aurelija Valainytė 51.578
Moterų vienvietė kanoja 200 m
1. Elina Edole (Latvija) 57.769
2. Rūta Dagytė 1:00.269
Vyrų dvivietė baidarė 200 m
1. Kasparas Tikleniekas ir Martinas Veispalas (Latvija) 35.345
2. Tomas Kavieckis ir Aurimas Lankas 36.635
3. Mindaugas Maldonis ir Vaidas Maisevičius 37.856
Moterų dvivietė baidarė 200 m
1. Dovilė Sudeikytė ir Lasma Liepa (Latvija) 43.418
2. Irina Plešakova ir Jelena Tarasenko (Rusija) 46.793
3. Aurelija Valainytė ir Ingrida Zubytė 48.449
Moterų keturvietė baidarė 500 m
1. Lasma Liepa, Anelė Šakalytė, Dovilė Sudeikaitė ir Beatričė Žukaitė 1:51.696
Vyrų vienvietė baidarė 1000 m
1. Ričardas Nekriošius 3:39.313
2. Mindaugas Maldonis 3:44.485
3. Kasparas Tikleniekas (Latvija) 3:44.907
Vyrų vienvietė kanoja 1000 m
1. Gatis Pranksas (Latvija) 4:01.207
2. Viktoras Medvedickis 4:30.534
3. Edgaras Vasiljevas 4:31.003
Moterų vienvietė baidarė 500 m
1. Lasma Liepa (Latvija) 1:59.604
2. Dovilė Sudeikytė 2:01.816
3. Aurelija Valainytė 2:16.847
Vyrų dvivietė baidarė 1000 m
1. Kasparas Tikleniekas ir Martinas Veispalis (Latvija) 3:26.825
2. Pijus Pečkaitis ir Elvis Sutkus 3:30.231
3. Rokas Stankaitis ir Artūras Zube 3:38.418
Vyrų keturvietė baidarė 500 m
1. Karolis Balsys, Donatas Butkevičius, Tadas Čižas ir Jonas Ragauskas 3:08.815
Moterų dvivietė baidarė 500 m
1. Dovilė Sudeikytė ir Lasma Liepa 2:00.300
2. Aurelija Valainytė ir Ingrida Zubytė 2:04.644
3. Jelena Tarasenko ir Natalija Tarasenko (Rusija) 2:10.768
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.