Saudo Arabijos čempionai „Al-Nassr“ paskelbė, kad legendinis gynėjas Fabio Cannavaro tapo jų naujuoju treneriu. 2006 metų pasaulio čempionas su klubu pasirašė sutartį iki sezono pabaigos, su galimybe ją pratęsti.

42-ejų metų italas, kuris per savo karjerą žaidė tokiuose klubuose kaip „Al-Ahli“, „Madrido „Real“, Turino „Juventus“, Milano „Inter“, „Parma“ ir „Napoli“, šiame poste pakeis urugvajietį Jorge da Silva. F.Cannavaro šiandien bus pristatytas spaudai ir fanams.

Buvęs gynėjas trenerio patirties buvo įgavęs „Al-Ahli“ klube, kuriame dirbo trenerio asistentu. Italas po to septynis mėnesius treniravo Kinijos čempionus „Evergrande“, bet vasarą jį šiame poste pakeitė Luizas Felipe Scolari.

„Al-Nassr“ pasirašė sutartį su Fabio Cannavaro, kuris vyriausiuoju treneriu bus mažiausiai iki sezono pabaigos. Sveikinimai!”, – rašoma klubo „Twitter“ paskyroje.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-19 „Juventus“ 17:00 „Šiauliai“
01-19 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Dzūkija“
01-19 „Neptūnas“ 17:00 „Skycop“
01-20 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-20 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

01-17 Maskvos CSKA 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-17 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Maskvos srities „Chimki“
01-17 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 „Barcelona“
01-17 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Stambulo „Fenerbahce“
01-18 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Stambulo „Darussafaka“
01-18 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Atėnų Panathinaikos
01-18 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Madrido „Real“
01-18 Vitorijos „Baskonia“ 22:00 Milano „AX Armani Exchange“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-19 Wolverhampton … 14 : 30 Leicester City
Šeš 01-19 Southampton 17 : 00 Everton
Šeš 01-19 Watford 17 : 00 Burnley
Šeš 01-19 Newcastle United 17 : 00 Cardiff City
Šeš 01-19 Manchester United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 01-19 AFC Bournemouth 17 : 00 West Ham United
Šeš 01-19 Liverpool 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-19 Arsenal 19 : 30 Chelsea
Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

01-17 Ispanija 13:00 Lietuva
01-17 Rumunija 16:30 Didžioji Britanija
01-17 Estija 20:00 Korėja
01-19 Didžioji Britanija 13:00 Ispanija
01-19 Lietuva 16:30 Korėja
01-19 Estija 20:00 Rumunija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141