„Pacers“
IV kėlinys, 3 min.
76
:
76
Atsinaujins po sek
„Celtics“
Shane'as Lawalis Organizatorių nuotr.

Shane'as Lawalis Organizatorių nuotr.


Afrikos čempionato pusfinaliuose netrūko dramatiškų epizodų. Po atkaklių kovų į finalą pateko Nigerijos bei Angolos krepšininkai.


Nigeriečiai po pratęsimo 88:79 (18:15, 17:22, 22:26, 19:13, 12:3) nugalėjo Senegalo krepšininkus, kurių neišgelbėjo be keitimų rungtyniavęs ir eilinį dvigubą dublį surinkęs Gorgui Diengas.


Senegalas: G.Diengas 20 (5/13 dvitaškiai, 16 atk. kam., 25 naud. bal.), A.Mendy 19 (5 atk. kam., 5 praž.), X.Dalmeida 14 (11 rez. perd.).


Nigerija: Ch.Oguchi 28 (8/13 tritaškiai), Sh.Lawalis 17 (6/7 dvitaškiai, 11 atk. kam., 29 naud. bal.), B.Uzohas 12 (5 atk. kam.).


Antrame pusfinalyje titulą ginantys angoliečiai 58:51 (15:9, 9:6, 17:17, 17:19) įveikė turnyro šeimininkus Tuniso krepšininkus.


Tunisas: M.Ben Romdhane‘as 12 (7 atk. kam., 5 praž.), M.Rollas 10 (2/7 dvitaškiai), ...S.Mejri 2 (1/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 9 atk. kam.).


Angola: E.Mingas (7/10 dvitaškiai) ir C.Moraisas (6/7 baudų metimai, 5 kl.) po 14, Y.Moreira 10 (3/10 dvitaškiai).



Į olimpines žaidynes tiesiogiai keliauja tik čempionato nugalėjotas, o antrą, trečią bei ketvirtą vietą užėmusios rinktinės kovos atrankos turynyose. 



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141