Smithas Scanpix

Smithas Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) laisvųjų agentų turgus oficialiai startavo liepos 1-ąją. Per beveik mėnesį daugelis geidžiamiausių žaidėjų spėju pasirašyti sutartis kitam sezonui.

Portalas Krepsinis.net sudarė dešimtuką tų žaidėjų, kurie dar nėra pasirašę sutarčių ir vis dar yra vasaros turgaus dalyviai.

1. J.R.Smithas (neapribotas laisvasis agentas)

Šio gynėjo ateitis nėra žinoma, kadangi „Cavaliers“ pasirašė didelės vertės kontraktą su Imanu Shumpertu. Klivlando ekipa veikiausiai negalės snaiperiui pasiūlyti daug pinigų ir tai gali paskatinti J.R.Smithą pasukti į kitą komandą. Pasak pranešimų, kol kas J.R.Smithui niekas pasiūlymų nėra pateikęs, kas yra gana keistoka.

2. Tristanas Thompsonas (apribotas laisvasis agentas)

Buvo skelbiama, kad NBA vicečempionai Klivlando „Cavaliers“ pasiekė susitarimą su puolėju, bet kontraktas visk dar nepasirašytas. Manoma, kad abi pusės vis dėlto susitars ir puolėjas liks ekipoje.

3. JeVale‘as McGee (neapribotas laisvasis agentas)

„76ers“ gretose sezoną baigęs vidurio puolėjas ieškosi naujos darbovietės. Amerikiečiu domisi „Mavericks“ ir labai tikėtina, kad būtent ten žaidėjas ir atsidurs.

4. Kevinas Seraphinas (neapribotas laisvasis agentas)

Geras Paulo Pierce‘o bičiulis gali kartu pasukti į „Clippers“. Prancūzu domisi dar „Lakers“ ir „Mavericks“, o savo gretose nori išlaikyti „Wizards“.

5. Carlosas Boozeris (neapribotas laisvasis agentas)

Buvo pasirodę pranešimų, kad 33-ejų veteranas persikels į „Heat“, tačiau Majamio ekipa įsigijo kitą krepšininką. Vėliau C.Boozeris buvo minimas tarp kandidatų žaisti „Spurs“ ir „Raptors“, tačiau ir šios komandos pasirinko kitus žaidėjus. Amerikiečiui belieka laukti pasiūlymų.

6. Norrisas Cole‘as (apribotas laisvasis agentas)

„Pelicans“ gretas po mainų su „Heat“ papildęs gynėjas tikisi likti Naujajame Orleane. Daugiau klubų, pasak pranešimų, nerodo rimto susidomėjimo amerikiečiu, todėl jis laukia „Pelicans“ vadovų verdikto.

7. Jasonas Terry (neapribotas laisvasis agentas)

„Rockets“ atsisveikino su šiuo veteranu ir jau rado jam pamainą – Marcusą Thorntoną. Gynėju susidomėjimą rodo „Mavericks“, kur J.Terry yra praleidęs aštuonerius metus.

8. Michaelas Beasley (neapribotas laisvasis agentas)

Puolėjas jau buvo susitaikęs su tuo, kad paliks Majamį, tačiau „Heat“ atliko kelis ėjimus, kurie atlaisvino lėšų „algų kepurėje“, todėl ketina pratęsti sutartį su amerikiečiu. Tiesa, kol kas galutinis susitarimas nėra pasiektas, tad bet kurias kitas klubas gali siūlyti darbą M.Beasley.

9. Andre Milleris (neapribotas laisvasis agentas)

39-erių veteranas neketina baigti karjeros ir intensyviai ieško darbo. Įžaidėjas yra visiškai sveikas ir puikiai pasiruošęs, ką rodo tai, kad jis per sezoną nepraleido nė vieno mačo.

10. Reggie Evansas (neapribotas laisvasis agentas)

„Kings“ strategas George‘as Karlas norėtų pagerinti santykius su DeMarcusu Cousinsu, o šis yra geras R.Evanso bičiulis, tad Sakramento ekipa gali pratęsti sutartį su šiuo krepšininku. Didelio susidomėjimo amerikiečiu nereiškia nė vienas NBA klubas.

Eilėje: Glenas Davisas, Andray‘us Blatche‘as, Rasualas Butleris, Tayshaunas Prince‘as ir Benas Gordonas. Visi jie yra neapriboti laisvieji agentai.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141