Baigėsi pirmosios „Gintarinių irklų“ dienos varžybos
Klaipėdos irklavimo centro klubo nuotr.
Trakuose penktadienį prasidėjo 53-oji „Baltic Tours“ remiama „Gintarinių irklų“ regata. Šeštadienį po finalinių plaukimų paaiškėjo pirmosios dienos čempionai ir prizininkai.
Varžybų prizininkai.
Moterys.
W1x
1. Lina Šaltytė 7:31.96
2. Ieva Adomavičiūtė 7:36.45
3. Elza Gulbe (Latvija) 7:43.36
LW1x
1. Sonata Petrikaitė 7:45.04
2. Austėja Ordinaitė 8:13.75
3. Raminta Morkūnaitė 8:32.62
W2-
1. Ukraina 7:37.05
2. Ukraina 7:45.34
3. Lenkija 8:04.02
W2x
1. Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė 6:44.86
2. Estija 7:13.90
3. Diana Liachovičiūtė ir Evelina Butrimavičiūtė 7:22.76
W4-
1. Ukraina 7:06.43
2. Estija 7:14.80
3. Deimantė Vadeikaitė, Gedvilė Česnulevičiūtė, Kamilė Kralikatė, Gabija Vogulytė 7:29.24
W4x
1. Latvija 6:44.79
2. Lenkija 6:46.99
3. Karolina Leskauskaitė, Justina Sadauskaitė, Ugnė Vobulevičiūtė ir Aistė Andrulevičiūtė 7:16.65
W8+
1. Ukraina 6:40.18
2. Estija 6:42.18
3. Estija 6:46.03
Vyrai.
M1x
1. Mindaugas Griškonis 6:45.86
2. Žygimantas Gališanskis 6:48.90
3. Armandas Kelmelis 6:54.92
LM1x
1. Karolis Sunklodas 7:28.20
2. Lukas Dobrovolskis 7:30.48
3. Aleksejus Lipincovas (Estija) 7:35.13
M2-
1. Latvija 6:59.50
2. Dovydas Balsys ir Martynas Mickus 7:03.39
3. Ukraina 7:09.79
M2x
1. Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter 6:05.64
2. Latvija 6:13.95
3. Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius 6:14.06
LM2x
1. Lenkija 6:39.92
2. Estija 6:40.86
3. Andrej Jakubovskij ir Karolis Sunklodas 6:49.17
M4-
1. Edvardas Babarskas, Tautvydas Vaitkūnas, Emilis Abelkis, Žilvinas Visockas 6:15.85
2. Rusija 6:42.57
3. Arnas Kazlauskas, Tomas Kanapickas, Julius Samoška ir Matas Kazlauskas 6:44.44
M4x
1. Estija 6:10.76
2. Žygimantas Dzenis, Giedrius Bieliauskas, Džiugas Nienius ir Mantas Trakšelis 6:11.75
3. Latvija 6:39.84
M8+
1. Andrius Lapatiukas, Vytautas Lapatiukas, Emilis Abelkis, Žilvinas Visockas, Dovydas Balsys, Martynas Mickus, Edvardas Babarskas, Tautvydas Vaitkūnas ir vairininkas Audrius Ruzgys 5:55.65
2. Lenkija 5:58.66
3. Tomas Plauška, Artūr Muravjov, Sigitas Klerauskas, Gediminas Eglinskas, Martynas Juzaitis, Aurimas Barsteika, Kristijonas Bernotas, Dominykas Bernotas ir vairininkas Danielius Špokauskas 6:15.87