Maksvytis Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt

Maksvytis Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt

Trečiadienį posėdžiavę Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubo valdybos nariai nusprendė atsisveikinti su trenerių štabu – Kaziu Maksvyčiu ir Tomu Rinkevičiumi.

Krepsinis.net žiniomis, Kęstutis Kemzūra ir Valdemaras Chomičius yra tarp kandidatų treniruoti „Neptūną“.

Valdybos nariai išklausė trenerių mintis, nuoširdžiai pasikalbėjo ir nusprendė draugiškai išsiskirti.

„Valdyba padėkojo treneriams už darbą ir nusprendė sutarties nebepratęsti. „Neptūnas“ šiems treneriams savo krepšinio vizijas leido įgyvendinti net trejus metus. Juk nedaugelis Lietuvoje dirbančių trenerių gali pasigirti, kad viename klube dirbo tiek metų. Per tą laikotarpį buvo rungtyniaujama net trijuose tarptautiniuose turnyruose – VTB Vieningoje lygoje, Europos taurėje ir Eurolygoje. Buvo pasiekta ir skambių pergalių – iškovoti LKL bronzos ir sidabro medaliai, pasiekta gražių pergalių tarptautinėse arenose, „Švyturio“ arena nuolat buvo sausakimša krepšinio sirgalių... Tik gaila, kad šiemet sezono finišas susiklostė ne taip, kaip tikėtasi. Sezono pradžia buvo įspūdinga – buvo skinamos viena po kitos pergalės, tačiau sezono pabaigoje sportinė forma nedžiugino ir pergalių bei pralaimėjimų balansas pakrypo ne mūsų komandos naudai“, – susidariusią situaciją aiškino „Neptūno“ klubo vadovas Osvaldas Kurauskas.

„Neptūno“ vadovas iki kito valdybos posėdžio, kuris planuojamas kitos savaitės pabaigoje, planuoja pateikti galimų „Neptūno“ trenerių kandidatūras.

Šiame posėdyje apie atskirus žaidėjus ir jų likimą mūsų klube nediskutavome. Iš pradžių reikia susirasti naują trenerį ir tada jau su treneriu kartu lipdyti komandą“, – sakė „Neptūno“ klubo vadovas.

Su „Neptūnu“ kitam sezonui sutartis turi penki žaidėjai: Donatas Zavackas, Mindaugas Girdžiūnas, Arnas Butkevičius, Raidas Nacius ir Laurynas Beliauskas.

„Parašėme paraišką, kad gautume vardinį kvietimą į Europos taurės varžybas. Iki kito „Neptūno“ valdybos posėdžio jau turėtų būti preliminariai aišku, ar šis mūsų prašymas bus patenkintas“, – teigė „Neptūno“ klubo vadovas.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City