Dėl Lietuvos šaudymo iš lanko čempiono vardo kovoti susirinko daugiau nei pusantro šimto dalyvių
Lietuvos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas | Organizatorių nuotr.
Kovo 17 – 18 dienomis Utenoje įvykęs atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas sulaukė didelio lankininkų iš visos šalies dėmesio – dėl čempiono titulo varžėsi net 153 sportininkai, atstovaujantys 14 Lietuvos klubų, vieną Latvijos klubą ir vieną Baltarusijos klubą.
Gausiausioje olimpinių lankų grupėje varžėsi net 73 dalyviai, paprastųjų – 37, skriemulinių – 24, o ilgųjų ir tradicinių – 19. Skirtingose amžiaus grupėse – jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusių ir senjorų – išdalinti 65 medaliai už individualius pasiekimus ir 11 apdovanojimų už komandines varžybas.
2018 – ųjų Lietuvos šaudymo iš lanko čempionais tapo:
Adrian Kovalevskij (olimpiniai lankai, vyrai);
D.Bagdanavičius/A.Kovalevskij/A.Maksymov (olimpiniai lankai, vyrai, komandinės varžybos);
Laila Kuzmienė (olimpiniai lankai, moterys);
K.Abramaitytė/V.Balčiūnaitė/P.Ramanauskaitė (olimpiniai lankai, moterys, komandinės varžybos);
Vladas Šigauskas (olimpiniai lankai, senjorai);
Paulina Ramanauskaitė (olimpiniai lankai, merginos);
Dominykas Jančiukas (olimpiniai lankai, jauniai);
Inesa Sladkavičiūtė (olimpiniai lankai, jaunės);
Julija Paškevičiūtė (olimpiniai lankai, jaunutės);
Rolandas Baranauskas (skriemuliniai lankai, vyrai);
Inga Timinskienė (skriemuliniai lankai, moterys);
Rolandas Baranauskas (skriemuliniai lankai, neįgalieji);
Vladas Šakauskas (skriemuliniai lankai, senjorai);
Arūnas Gurevičius (paprastieji lankai, vyrai);
A.Gurevičius/M.Junevičius/V.Mosin (paprastieji lankai, vyrai, komandinės varžybos);
Edita Astrauskienė (paprastieji lankai, moterys);
Algimantas Vileikis (paprastieji lankai, senjorai);
Justas Antanaitis (paprastieji lankai, jauniai);
Fausta Rimkutė (paprastieji lankai, jaunės);
David Jakovič (paprastieji lankai, jaunučiai);
Elzė Večkytė (paprastieji lankai, jaunutės);
Egidijus Sekorskas (ilgieji lankai, vyrai)
A.Barauskas/V.Naumavičius/E.Sekorskas (ilgieji lankai, vyrai, komandinės varžybos);
Ramunė Stagniūnienė (ilgieji lankai, moterys);
Arvydas Banys (ilgieji lankai, senjorai).
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.